Přírodní péče o pokožku od narození do 6 let

Šetrné přípravky pro péči o dětskou pokožku většina maminek odkládá po třetím roce života dítěte. Pediatři i dermatologové se shodují, že speciální péči potřebuje dětská pokožka až do šesti let. Teprve pak se té dospělé začne podobat. Kožní mikrobiom se mění dokonce až do puberty. Weleda má pro vás tipy, jak o dětskou pokožku pečovat. Kůže je největším orgánem lidského těla a zajišťuje celou řadu funkcí od ochranné přes smyslovou až po metabolickou. Musíme o ní pečovat celý život. V různých obdobích života se podoba péče o pokožku mění.

Péče o kůži dětí je důležitá až do 6 let. Základem je promazávání

Dětská pokožka potřebuje speciální péči až do 6 let věku. Klíčové je promazávání, které uzamkne hydrataci a posílí kožní bariéru.

Zjistit více

Jak na dehydratovanou dětskou pokožku? Pomůže základní desatero

Dětská pokožka má sklony k dehydrataci. Prozradí ji suchost, zarudnutí či olupování. Dopřejte dětské kůži jemné kosmetické přípravky, které jí dodají potřebnou hydrataci.

Zjistit více

Proč pro naše nejmenší volit BIO a certifikované kosmetické produkty?

Dětská kůže potřebuje co nejjemnější péči. Svou pozornost zaměřte na přírodní BIO a certifikované produkty. Pro své účinky jsou ideální produkty s obsahem měsíčku lékařského.

Zjistit více

Znáte pravidlo 3 minut?

Koupel je důležitou součástí péče o pokožku dětí, platí pro ni ale určitá pravidla. Třeba pravidlo 3 minut. O co vlastně jde?

Zjistit více

Zima dětské pleti nesvědčí.

Jak ji chránit před vysoušením a podrážděním?

Zjistit více

Měsíčkový ochranný balzám

Spolehlivá ochrana jemné dětské pokožky zejména v nepříznivém počasí.
30 ml
209,00Kč

Měsíčkový kojenecký krém na zadeček

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
6 Hodnocení
30 ml
129,00Kč

Měsíčkový dětský šampón

Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.
20 ml
79,00Kč

Čisticí mléko na zadeček

Čisticí mléko na bázi olivového oleje s výtažkem měsíčku lékařského v bio kvalitě zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku na zadečku.
1 Hodnocení
400 ml
349,00Kč