Náš postoj ke slevám

Mnoho značek a obchodních řetězců využívá slevy jako způsob, jak přilákat nové zákazníky a vybojovat si konkurenční výhodu. Protože se nás právě na slevy často ptáte, rozhodli jsme se vám náš postoj k nim* vysvětlit.

Nejvyšší kvalita, spravedlivé mzdy

Každý z našich produktů splňuje nejvyšší standardy kvality, zároveň také dbáme na to, aby byl každý člověk zapojený do výrobního procesu spravedlivě odměňován. Na naše produkty jsme hrdí a stojíme si za jejich hodnotou.

Vy nakupujete, my konáme

  • Slevy například dělíme. Když si některý z našich zlevněných produktů koupíte, část slevy dostanete vy a my zároveň zajistíme, aby šla druhá část na dobrou věc. Vy nakupujete, my konáme. Kliknutím sem se dozvíte víc o iniciativách, které podporujeme.
  • Slevou se také snažíme zabránit vypršení expirační doby našich kosmetických produktů, které by se tak staly nepoužitelnými.  Pokud máme v nabídce produkty, u nichž by k tomu mohlo dojít, rádi vám je nabídneme za nižší cenu.

Snažíme se o pozitivní dopad na přírodu a společnost

Co to znamená? Produkty zlevňujeme proto, aby byl dopad našeho podnikání pozitivní – a to skrze projekty a dary, jako prevence ničení produktů a tím pádem znehodnocení surovin a obalových materiálů a samozřejmě také proto, abychom vám udělali radost. Nezapojujeme se do cenových válek s našimi konkurenty.

 

* Toto vysvětlení se týká pouze našeho e-shopu a kamenné prodejny Weleda. Nedokážeme ovlivnit, za jaké ceny produkty zakoupíte v našich partnerských řetězcích, včetně drogérií a e-shopů.