Jednáme v souladu s člověkem a přírodou

Chcete se ve své kůži cítit zdravě a pohodlně a zároveň je pro vás důležitá udržitelnost? Weleda vám v tom pomůže. Od roku 1921 vyvíjíme produkty pro vaše zdraví, krásu i lepší svět.

Přírodní péče pro vaši pokožku

Naše pokožka potřebuje ochranu a péči. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, jsou přírodní ingredience. Suroviny, které pro naši kosmetiku ve Weledě používáme, jsou zcela přírodního původu a neobsahují mikroplasty, geneticky modifikované složky ani látky na bázi minerálních olejů. 100 % našich kosmetických výrobků je navíc držitelem certifikátu NATRUE. Více než 80 % našich surovin rostlinného a živočišného původu zároveň pochází z certifikovaného ekologického zemědělství.

Zjistěte více o přírodní kosmetice

Pro vaše celistvé zdraví

Na člověka pohlížíme z holistického pohledu: zdraví znamená, že tělo, mysl a duch jsou v rovnováze. Léčiva od Weledy mohou posílit přirozenou schopnost vašeho těla samo se uzdravit. Obsahují účinné látky z rostlin nebo minerálů, které aktivujeme pomocí farmaceutických postupů, jako jsou rytmické procedury a aplikace tepla.

Pro udržitelnost a biologickou rozmanitost

Pečujeme o zemi tím, že dbáme o zdravou půdu a podporujeme biologickou rozmanitost. Našich osm Weledích zahrad je jejím ohniskem. S více než 50 pěstitelskými projekty po celém světě zlepšujeme místní podmínky pro lidi i přírodu. Přírodní kosmetika Weleda je prospěšná nejen pro vaši pokožku, ale i ochranu životního prostředí. Aktivně bojujeme za biodiverzitu a pokračujeme ve snižování emisí, abychom se stali uhlíkově neutrální společností.

Zjistěte více o biodiverzitě

Aby se zdraví a krása mohly rozvíjet

Přispíváme ke světu, v němž se zdraví a krása rozvíjejí v souladu s přírodou a člověkem. Chceme vyvíjet výrobky, které jsou dobré nejen pro vás, ale také přírodu a lidi, se kterými spolupracujeme. Proto své podnikání vedeme způsobem, jenž je společensky odpovědný a ekologický. Stanovili jsme sedm základních zásad, které definují naši filozofii.

Jaké jsou naše hodnoty?

Biodiverzita od roku 1921

Laboratoř, zahrada s léčivými rostlinami a nemocnice: tady začíná příběh naší značky. Lékařka Ita Wegman, filozof Rudolf Steiner a chemik Oskar Schmiedel založili společnost Weleda, která od samého počátku vyvíjí trvale udržitelné produkty s použitím účinných ingrediencí pocházejících z přírody. Některé z výrobků, jež dnes prodáváme, pocházejí z období našeho založení v roce 1921, mnoho dalších od té doby ještě přibylo. Stejně jako tehdy i nyní pokračujeme v naplňování naší vize pečovat o zdraví a krásu v souladu s lidmi a přírodou.

Zjistěte více o našem dědictví

100 let Weledy!

U příležitosti oslav stého výročí našeho založení oživujeme naše zahrady v digitálním světě. Objevte je s aplikací Weleda Open Garden.