Vnitřní krása

Posláním společnosti Weleda je aktivně pěstovat krásu tím, že stimulujeme a inspirujeme vaše tělo, mysl a ducha.

Abychom toho dosáhli, rozpoznáváme krásu v půdě, kterou využíváme, v květinách, které pěstujeme, a v partnerstvích, která budujeme a která ctí lidského ducha a respektují přírodní svět. A samozřejmě také vidíme krásu ve vás.

Krása vychází zevnitř

Po tisíciletí se lidé chtějí starat o svá těla, udržovat svou pleť hladkou a vlasy plné lesku. Četné rituály krásy nám byly předávány ve všech dobách lidstva – od koupelí v čisté vodě nebo horké páře, mytí se s pomocí jílu nebo kartáčů až po aplikaci pleťových vod a olejů. Některé z nich, jako například Kleopatřiny slavné mléčné koupele, jsou dobře známé dodnes.

Zatímco se běžná osobní péče často zaměřuje na to, že dává kůži jen to, co jí chybí, my máme holistický přístup. V našem chápání slouží péče o tělo nejen pro krásu, ale i zdraví. Péče o tělo by měla udržovat rovnováhu mezi tělem, myslí a duší.

Vaše osobní krása

Toho dosahujeme prostřednictvím našich biodynamických zemědělských metod a rozvíjením fair trade projektů, abychom měli pozitivnější dopad na svět. A samozřejmě to děláme s autentickými výrobky, které pracují s vaším tělem, aby léčily, objevovaly a pečovaly o vnitřní rovnováhu a krásu.

 

Pevně věříme v podporu zdraví a krásy každého jednotlivce, čerpáme z moudrosti přírody a spojujeme dohromady mocné vlastnosti přírodních složek tak, abychom posílili vlastní sílu pokožky. Naše pečlivě vybrané klíčové rostliny dávají našim výrobkům péče o pleť speciální charakter, protože věříme, že životní procesy přírody a lidí jsou vzájemně propojeny.

Doufáme, že díky tomuto holistickému přístupu, bude každý z nás moci pěstovat vnitřní krásu všude na světě.

Více o přírodní kráse

To nejlepší z přírody

Přírodní produkty pro zdraví a vitalitu, přizpůsobené potřebám každého jednotlivce.

Přírodní kosmetika

Život se neustále mění

Chceme, aby se naši zákazníci cítili dobře a vypadali dobře tím, že povzbuzují vnitřní krásu, aby prosvítala v každé fázi života.

Životní období