Výzkumy
Skin Food je nejdoporučovanější bází pod make-up a v průzkumu* získává skvělá hodnocení

Tisková zpráva, Praha 12. 2. 2024 

 

Make-up artisté z Make-Up Institutu jsou známí svou vášní pro kvalitní kosmetiku a rádi si pečlivě vybírají produkty, které používají ve své práci. Mezi jejich nejoblíbenější produkty patří Skin Food, který se stal klíčovým prvkem v jejich umělecké tvorbě.

 

Obliba Skin Food mezi profesionály z Make-Up Institutu je založena na jeho výživném složení, které je šetrné k pleti a současně ji poskytuje intenzivní výživu. „Dále si tento produkt ceníme pro svou schopnost hydratovat a dodávat pleti zářivý a svěží vzhled, což je klíčové pro dosažení dokonalého make-upu. Jeho univerzálnost pro různé typy pleti ho umožňuje make-up artistům používat v širokém spektru situací a na různých klientech,“ říká Markéta Davidovich, zakladatelka a majitelka Make-Up institute Prague na pražských Vinohradech a dodává, že Skin Food se uplatňuje ve více oblastech, ať už jde o přípravu na módní přehlídky, svatby, reklamní kampaně nebo na běžný denní make-up. „Díky tomu se pro naše make-up artisty stal nezbytným základem. Jeho schopnost rychle proniknout do pleti a vytvořit perfektní plátno pro nanesení make-upu činí z Skin Foodu pomocníka číslo jedna.“

 

Podle průzkumu [1]kterého se během prosince 2023 zúčastnilo 102 make-up artistů a vizážistů, kteří prošli kurzy MUIP, je Weleda Skin Food ideálním primerem. Za must have každého make-up kitu jej považuje 86 % dotázaných profesionálek a 92 % jich Skin Food doporučuje svým kolegům, ale i rodině a přátelům. V hodnocení dalších parametrů udělily make-up artistky produktu Skin Food následující ohodnocení:

  • rozjasnění pleti – 4,41 z 5 možných
  • vyživení pleti – 4,57 z 5 možných
  • hydratace pleti – 4,52 z 5 možných
  • příjemná vůně produktu – 8,52 z 10 možných

 

______________________________

[1] Online průzkum realizovaný společností Weleda a Make-Up Institute Prague v období 12/2023. Účastnilo se 102 respondentů, kteří prošli make-up artist kurzy Make-Up Institutu Prague.

2