Pravidla pro publikaci uživatelských recenzí

Váš názor je důležitý nejen pro nás, ale také pro ostatní zákazníky, kteří nad koupí našeho produktu teprve přemýšlejí. V rozhodování jim můžete pomoci i svou recenzí. Velmi si vážíme vašeho názoru a jsme rádi, když si najdete chvilku a podělíte se o své dojmy z našich přírodních produktů.

Transparentnost je hluboce zakořeněná v našich zásadách, a to nejen, co se složení receptur a původu ingrediencí týče. Proto vaši recenzi rádi uveřejníme, ale musíme nejprve ověřit, zda splňuje zde uvedená pravidla. Zobrazujeme proto jen ověřené recenze, které prošly naším schvalovacím procesem. Cílem je zajistit, aby se na našich webových stránkách nevyskytovaly vulgarismy nebo recenze nesouvisející s vlastnostmi daných produktů, které bývají matoucí, falešné recenze apod. Zároveň ověřujeme i to, zda náš produkt, který chcete hodnotit, jste na našem e-shopu skutečně zakoupili, protože hodnotit naše produkty mohou především tito naši zákazníci. Jejich recenzi poté, co ji ověříme, označíme jako „Ověřenou recenzi“. V některých případech posíláme také dárkové balíčky s našimi produkty zdarma (např. testerům), kteří je pro nás vyzkoušejí a pokud budou sami chtít, mohou zaslané produkty od nás i hodnotit. Takové recenze poté, co je ověříme, označíme vždy jako „Dárek“.     

 

Proč se podělit o svůj názor?

 

Recenze je skvělý způsob, jak můžete vyjádřit svůj názor. Nám tím poskytnete zpětnou vazbu, která nám jako společnosti pomáhá růst, dalším zákazníkům pak poskytnete vodítko, zda produkt stojí za jejich pozornost. Osobní zkušenost je totiž nenahraditelná a i pro ostatní je cennější než marketing nebo reklama, protože je nezaujatá a nezaplacená. A vy tak máte možnost ovlivnit jejich rozhodování.

 

Pokud se rozhodnete recenzi napsat, nemusíte vyzdvihovat jen klady produktu, ale podělte se s námi i o to, co se vám nelíbilo, nebo co vás překvapilo. Buďte pravdiví, slušní a pokud možno, i struční. Nejlépe se čtou recenze uvedené v bodech, protože jsou přehledné a šetří ostatním čas.

 

Jak vypadá správně napsaná recenze?

 

Správně napsaná recenze není žádná velká věda a nám tím ulehčíte práci při jejím schvalování. Stačí napsat to, co si opravdu myslíte a jaký máte z produktu pocit. Vyzdvihněte jeho vlastnosti, vůni, texturu, účinky. Jak působila vaše pleť po dlouhodobém používání? Jak se produkt vstřebával a zanechával po sobě mastný film? Přestaly vám padat vlasy a byly lesklejší? To všechno ve svém hodnocení můžete zohlednit. Produkt také nezapomeňte ohodnotit hvězdičkou, která odráží, jak moc jste byli spokojeni.

 

Co do recenze nepatří?

 

Každá recenze by měla být slušná a pravdivá. Vyvarujte se vulgarismů, rasismu, osobních útoků atd. a současně i nepravdivému hodnocení našich produktů. Nikdy veřejně neuvádějte své osobní údaje, ani údaje někoho jiného. Do recenzí také nepatří informace týkající se doručování zboží nebo poškození obalu, protože nesouvisí s kvalitou produktu. Recenze nekopírujte odjinud, ani na ně neodkazujte a recenze také nejsou určeny pro dotazy k produktům, pro ně slouží jiné naše kontakty. Nechceme a ani to není v našich silách zde uvádět všechny příklady, co do recenzí nepatří, ale stačí, když se budete při psaní držet zdravého rozumu a slušnosti.

 

Budeme rádi, když si najdete čas a ohodnotíte naše produkty. Váš názor pomáhá nejen nám, ale také ostatním zákazníkům, kteří hledají jim vyhovující přírodní kosmetiku.