Přírodní kosmetika

Posílení pokožky namísto maskování nedostatků

Chceme, abyste se cítili dobře fyzicky, psychicky i duchovně.

Přírodní produkty pro zdraví a vitalitu, přizpůsobené potřebám každého jednotlivce – to je filosofie, která stojí za přírodní kosmetikou Weleda a holistickou péčí o pleť. Od založení společnosti před více než 100 lety se společnost Weleda svými výrobky snaží o posílení rovnováhy těla, mysli i ducha. 

Naše kůže není jen naším největším smyslovým orgánem – je to stránka, na které je napsán náš životní příběh. Skrze kůži cítíme a vnímáme okolní svět a to, jak naše kůže vypadá, se odráží na naší kráse. Vnější vzhled odráží věk každého jednotlivce, životní energii, emocionální rovnováhu a duševní zdraví. Intenzivní stimulace, stres, nervozita nebo hormonální kolísání mají za následek, že se naše kůže stává citlivou, protože celý organismus ztrácí svou přirozenou rovnováhu. 

Účelem přírodní kosmetiky Weleda je podporovat všeobecnou pohodu. Pro to, abyste zůstali fit a zdraví, je důležité, abyste se doslova cítili dobře ve své kůži. V našem konceptu péče o tělo je naprosto klíčové, aby naše výrobky posílily vlastní síly a schopnosti pokožky, nenahrazovaly je nebo nezakrývaly slabiny.

Naše chápání harmonického spojení mezi lidstvem a přírodou činí výrobky značky Weleda jedinečnými. To můžete při používání výrobků společnosti Weleda vidět, cítit a vnímat sami. Naše přírodní složky poskytují cílenou podporu vlastním přirozeným procesům vašeho těla a podporují vnitřní rovnováhu. Zvyšují schopnost vašeho těla o sebe pečovat a hojit se, aby si samo pomohlo.

 

Selektivní podporou samohojení a regenerace je posílena obrana a narušená rovnováha je vyvážena. Podporujeme vitalitu pokožky, než abychom jen nahradili to, co jí chybí.

Více o přírodní kosmetice

Život se neustále mění

Chceme, aby se naši zákazníci cítili dobře a vypadali dobře tím, že povzbudí svou vnitřní krásu.

Životní období

Krása zevnitř

Posláním Weledy je aktivně kultivovat krásu tím, že stimuluje a inspiruje vaše tělo, mysl a ducha.

Vnitřní krása