Kariérní stránka

Weleda je průkopníkem na poli přírodní kosmetiky a holistické péče. Již 100 let přinášíme kvalitní produkty pro děti, ženy i muže a jsme jedinou značkou přírodní kosmetiky, která je i tolik desetiletí po svém založení stále na trhu.

Již v roce 1921 přišli naši zakladatelé s myšlenkami a hodnotami, které jsou nyní aktuálnější než kdy jindy – udržitelné získávání surovin, fair trade obchod a spravedlivé odměny v celém výrobním řetězci nebo biodynamické zemědělství, které podporuje zdraví půdy.

Pokud se i vy toužíte stát součástí tohoto stabilního týmu, rádi vás uvítáme na některé z těchto pozic:

Weleda hosteska

Hledáme nadšené milovnice přírodní kosmetiky pro poradenskou činnost v našich partnerských obchodech a na veletrzích.

 

Co je pro nás důležité?

  • Komunikativní, spolehlivé, příjemné a milé vystupování a zájem o přírodní a Bio kosmetiku. Pozitivní myšlení, nadšení, a hlavně časová flexibilita. Je důležité být v daném regionu aktivní a zúčastnit se více než 2 akcí měsíčně.

 

Pro koho je tato pracovní příležitost ušitá na míru?

  • Pro studentky, ale i aktivní dámy v důchodu, kterým nebude překážkou ani naše základní školení v Praze (školení samozřejmě plně hradíme a některá jsou i online). Důležité je nadšení pro přírodní péči a chuť k dlouhodobé spolupráci formou DPP (nelze DPČ nebo IČO). Nutná základní znalost PC a aktivní komunikace s klienty. Nutná je i ochota cestovat, nejedná se pouze o jedno město viz níže, ale vždy celou danou oblast.

 

Aktuálně hledáme posily pro tyto oblasti:

  • · Praha + Středočeský kraj (Praha, Kladno, Rakovník, Beroun, Příbram, Benešov…)
  • · Jižní Čechy (Budějovice, Tábor, Písek…)
  • · Západní Čechy (Plzeň, K. Vary, Mariánské lázně…)
  • · Hradec Králové, Pardubice
  • · Zlín a Uherské Hradiště

 

Jak se u nás budete mít?

  • Stanete se součástí prestižní značky, která v tomto roce slaví 100 let na trhu.
  • Najdete příjemné zázemí plné nadšených kolegů, hodinovou mzdu + bonusy, motivační prémie a mnoho dalších příjemných benefitů. Vaše rozvojové aktivity i školení v oblasti přírodní kosmetiky – včetně dárečků na školeních.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail jgoldbricht@weleda.cz a do předmětu e-mailu uveďte: PORADKYNĚ WELEDA. Těšíme se na Vás! ❤️