Kariéra

Na této stránce vás budeme informovat o volných pracovních příležitostech v naší firmě.

Weleda je úspěšná mezinárodní firma se sídlem ve Švýcarsku, zastoupená ve více než 50 zemích celého světa. Od svého založení v roce 1921 vyrábí přírodní léčiva a certifikovanou přírodní a BIO kosmetiku. Její výrobky obnovují, udržují a podporují zdraví člověka. Kvalitou i objemem výroby se řadí k předním světovým výrobcům v uvedené oblasti. Vždy v souladu s člověkem a přírodou již od 1921.

Hledáme nadšené milovnice přírodní kosmetiky pro poradenskou činnost

Staňte se naší poradkyní pro jednu z těchto oblastí: Tábor, České Budějovice a Písek

Co je pro nás standardem?

 

Komunikativní, spolehlivé, příjemné a milé vystupování a zájem o přírodní a Bio kosmetiku. Pozitivní myšlení, nadšení a časová flexibilita. 🍃🌿

 

Pro koho je tato pracovní příležitost ušitá na míru?

 

Pro studentky, maminky na mateřské, ale i aktivní dámy v důchodu, kterým nebude překážkou ani naše základní školení v Praze (školení samozřejmě plně hradíme). Důležité je jen nadšení pro přírodní péči a chuť k dlouhodobé spolupráci.

 

Jak se u nás budete mít?

 

Stanete se součástí prestižní značky, která v příštím roce oslaví 100 let na trhu.

Najdete příjemné zázemí plné nadšených kolegů, hodinovou mzdu + bonusy, motivační prémie a mnoho dalších příjemných benefitů. Vaše rozvojové aktivity i školení v oblasti přírodní kosmetiky zdarma - včetně dárečků na školeních.

 

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail jgoldbricht@weleda.cz a do předmětu e-mailu uveďte: PORADKYNĚ WELEDA. Těšíme se na Vás!