Intenzivní
hydratační řada
Opuncie

OBJEVTE MOCNOU SÍLU OPUNCIE

Náš nejnovější objev z přírody. Aby dokázala přežít v nehostinném suchém podnebí, naučila se tato úžasná rostlina zadržovat vlhkost. Ve Weledě jsme od ní její tajemství vázání vody okoukali a využili ho v pleťové řadě Opuncie, která dodá pokožce celodenní hydrataci.

Intenzivní hydratační řada Opuncie

Skvělá okamžitá hydratace zejména pro mladší pokožku, ale i pro muže, kteří preferují lehké složení a svěží vůni.

Opuncie 24h hydratační pleťový lotion

Účinná hydratace pro normální a smíšenou pleť
30 ml
349,00Kč

Opuncie 24h hydratační pleťový krém

Účinná hydratace pro normální a suchou pleť
30 ml
349,00Kč

Opuncie Hydratační pleťová mlha

Intenzivní hydratace pro všechny typy pleti
100 ml
299,00Kč

Opuncie hydratační oční gel

Intenzivní hydratace citlivého očního okolí
10 ml
349,00Kč

PŘÍRODNÍ ZPŮSOB, JAK HYDRATOVAT PLEŤ

Opuncie je bohatá na polysacharidy, které jsou známé pro svou vysokou schopnost vázat vodu. Díky více jak 100 letům zkušeností s extrakcí účinných látek z rostlin jsme tuto její moc, u níž jsou vědecky podložené dlouhodobé hydratační účinky na pokožku, dokázali šetrně získat. Jedná se o nový 100 % přírodní extrakt.

WELEDA HYDRATAČNÍ EXTRAKT Z KAKTUSU

  • 100% přírodní extrakt z opuncie

  • Bohatý na polysacharidy, které na sebe vážou vodu

  • Vědecky prokázané hydratační účinky

NÁŠ ETICKÝ ZPŮSOB ZÍSKÁVÁNÍ CENNÝCH OPUNCIÍ

Ve Weledě investujeme spoustu času do hledání vysoce kvalitních organických ingrediencí a opuncie není výjimkou. Surovinu získáváme z Mexika, protože místní půda je, stejně jako doba sklizně, nesmírně důležitá pro její kompletní vývoj, a to včetně schopnosti zadržovat vodu. Jsme hrdí na to, že je náš dodavatelský řetězec transparentní, ve všech bodech ctí etické zásady a podporuje jednotlivce i biologickou rozmanitost. Weleda je jednou z mála značek, které uzavřely partnerství s neziskovou organizací UEBT, jež podporuje a ověřuje závazky společnosti v rámci získávání zdrojů.

Jak chránit pokožku před negativními dopady znečištěného ovzduší, které má na svědomí převážně smog?

Výfukové plyny, titěrný prach, smog… Znečištěné městské ovzduší útočí na naši pokožku, jenž se nás před ním snaží bránit. Které pečující produkty pomohou posílit přirozenou ochrannou bariéru pleti?

Zjistit více

3+1 tipy proč používat pleťová tonika

Pleťové tonikum se může s čistým svědomím prohlásit za nejdůležitějšího kosmetického pomocníka. Umí totiž celou řadu skvělých věcí – od dočištění pokožky až po její tonizaci, hydrataci nebo třeba rozjasnění.

Zjistit více

Návod na zklidňující masáž obličeje

Proč se každý večer necítit skvěle? Připravili jsme si pro vás relaxační masáž obličeje, kterou zvládnete sami a navíc vám nezabere víc jak pár minut. Díky těmto jednoduchým pěti krokům snížíte stres i svalové napětí. Jste připraveni?

Zjistit více