Smysly

Vyživte své tělo i duši za pouhých 10 minut!

Začněte svůj den! Suchou pokožku můžeme vyživovat hned ráno. Skin Food Body Butter podporuje oslabenou bariéru suché pokožky přírodními rostlinnými oleji a málsy a doplňuje zásobu vlhkosti naší pokožky. Vůně přírodních éterických olejů pokrývá tělo jako jemné objetí.

Suchá místa na našem těle...

Způsob, kterým se naše pokožka hlásí o pozornost.

Suchá, drsná a šupinatá pokožka je způsobem, kterým nám naše tělo oznamuje, že potřebuje pozornost.

Pomoci jí přitom můžeme jednoduše, a to pravidelnou péčí. S tou můžete začít hned po ranní sprše, zabere vám denně pouhých 10 minut! Krémové tělové máslo Skin Food Body Butter, jež se lehce roztírá a po aplikaci skvěle vstřebává, obsahuje hned tři jedinečné složky z ekologického zemědělství, které bude vaše pokožka milovat. Na živiny bohaté kakao máslo, bambucké máslo a slunečnicový olej posilují lipidovou bariéru kůže. I velmi suchá pokožka tak dostává možnost udržet si vlhkost po delší dobu, čímž je chráněna před dehydratací a nepříjemným pocitem pnutí.

Tělové máslo je vhodné

pro pokožku celého těla.

Bohatý krém, který potěší vaše tělo

Po použití másla je pokožka jemná a vyživená, ale také krásně voňavá. Obsažené přírodní éterické oleje z pomeranče a levandule zahalí vaše tělo závojem omamné vůně, která dopřeje zasloužený odpočinek i znavené mysli.

Skin Food Body Butter:

poskytuje pokožce péči, kterou si zaslouží!