Krása

Jak nejlépe používat pleťové oleje? Osvojte si blahodárný rituál péče o pokožku!

Zpevňující pleťový olej s granátovým olejem dokáže bojovat s negativními dopady znečištěného životního prostředí na naši pleť. Obsahuje výživné složky, které dodají pleti energii a zanechají ji zářivou a hebkou.

Díky osmi vysoce kvalitním organickým olejům chrání Zpevňující pleťový olej naši pleť před negativními dopady znečištěného životního prostředí. Zároveň dodává kůži pořádnou dávku energie, díky které je zářivá a hedvábně hebká. Aplikace oleje je přitom tak jednoduchá… Můžete ho použít ráno i večer, samostatně jako speciální péči nebo přidat pár kapek do denního či nočního krému.

Krok 1

Začněte ráno intenzivní péčí, která vaši pleť rozzáří na celý den. Opláchněte obličej a smyjte tak poslední stopy po spánku, poté ošetřete citlivou oblast kolem očí naším Zpevňujícím očním krémem. Na prsteníček naneste množství o velikosti hrášku a jemně krém vklepejte do pokožky kolem očí. Poté ho od vnitřního koutku oka, přes oblouk obočí až po vnější koutek oka jemně rozetřete.

Krok 2

Následně použijte Zpevňující sérum, které vaši pokožku hydratuje a připraví ji na následnou péči. Kápněte si malé množství séra do dlaní a třením ho v nich rozehřejte. Pomocí lehkých pohybů ho vklepejte do pokožky obličeje. Začněte od čela a nosu, pokračujte přes tváře a krk až po dekolt.

Krok 3

Naneste pár kapek Zpevňujícího pleťového oleje na ukazováček, načež se jím dotkněte čela, nosu, brady a tváří. Zbylý olej třením rozehřejte v dlaních a jemnými pohyby ho naneste na obličej – zdvih zevnitř ven. Začněte středem obličeje a pokračujte přes krk až po dekolt, který šetrně masírujte zleva doprava a poté zprava doleva. Pokud byste své pleti rádi dopřáli opravdu intenzivní péči, naneste na ni olej těsně před spaním a nechte ho působit celou noc.

Bonusový tip

Pokud chcete dosáhnout maximálně možné výživy, smíchejte zpevňující pleťový olej s denním nebo nočním krémem. Směs poté aplikujte jemnými pohyby na obličej, přičemž postupujte od středu obličeje směrem ven.

Zpevňující pleťový olej můžete použít také jako podklad pod make-up.

Granátové jablko zpevňující oční krém

Speciální péče vytvořená přímo na míru citlivé pokožce kolem očí.
10 ml
579,00Kč

Granátové jablko zpevňující sérum

Intenzivní sérum, které zpevňuje pleť a zároveň ji chrání před působením vnějších vlivů.
1 Hodnocení
30 ml
649,00Kč

Granátové jablko zpevňující noční krém

Pořádná dávka noční regenerace vhodná pro pleť po čtyřicítce. Bohatá textura chrání buňky před volnými radikály a tím přispívá k jejímu zdravému a mladistvému vzhledu.
30 ml
599,00Kč

Granátové jablko zpevňující denní krém

Intenzivní péče o zralou pleť po čtyřicítce, která ji chrání a regeneruje.
30 ml
579,00Kč

Granátové jablko zpevňující pleťový olej

Pro viditelně jemnější a rozzářenou pleť.
2 Hodnocení
30 ml
749,00Kč