Krása

Jak připravit suchou pokožku na make-up.

Make-up je pro většinu z nás základem líčení, často si však pokládáme otázku, zda je opravdu vhodný pro všechny typy pleti. Je vůbec možné nanášet ho na suchou a šupinatou pokožku s dokonalým a přirozeným výsledkem? Samozřejmě, že ano. Stačí jen vědět, jak na to. V televizním a filmovém světě, kde snímky ostré jako břitva umožňují spatřit ve vizáži i ten nejmenší detail, maskéři často využívají bohatý základní krém, jenž chrání pleť před vysoušením. Jakmile je make-up odlíčen, stejný krém by měl pokožku zklidnit, regenerovat a hydratovat.

To, čeho se suchá a šupinatá pokožka nejvíc bojí, je další vysoušení. A právě to jí může make-up snadno přivodit. Protože je její přirozená obrana proti ztrátě hydratace oslabena, potřebuje suchá pleť před nanesením make-upu zvláštní péči. Na dobře hydratovanou pokožku se totiž make-up aplikuje mnohem snadněji. Odpovědí na výše popsané problémy může být Skin Food od Weledy, který posiluje ochrannou bariéru pokožky a činí ji hebkou a vláčnou. Použít ho můžete nejen jako klasický pleťový krém, ale také jako podkladovou bázi.

Na dobře zvlhčenou pokožku lze podklad nanášet lépe.

Při zvláštních příležitostech nebo focení můžete navíc Skin Food zvolit namísto rozjasňovače. Pokud ho v malém množství nanesete na horní část lícních kostí, pod nejvyšší část oblouku obočí, nosní můstek nebo do malé prohlubně nad horním rtem – takzvaného “Amorova luku“ – dodáte svému obličeji jemnou záři.

Péče o pleť je stejně důležitá před líčením i po něm

Po odlíčení pak bude Skin Food suchou pokožku zklidňovat, regenerovat a rozmazlovat.

Skin Food

Univerzální přírodní hydratační krém pro velmi suchou až hrubou pokožku.
5 Hodnocení
75 ml
249,00Kč