Krása

Zpevňující ranní a večerní péče o pleť

Pro pevnější, přirozeně rozzářenou pleť

Zpevňující péče od Weledy využívá přírodní účinné látky, které poskytnou vaší pokožce potřebnou podporu. Zařaďte ji do své ranní i večerní kosmetické rutiny a hýčkejte tak svou pleť každý den.

Chvilka relaxace

Vychutnejte si láskyplný začátek dne nebo zasloužený odpočinek na jeho konci s naším pečujícím rituálem. Soustředit se jen na sebe vám pomůže vědomé dechové cvičení. Začněte tím, že zavřete oči. Zhluboka se nadechněte do břicha a velmi pomalu vydechujte. Soustřeďte se na svůj dech, který se přirozeně pohybuje dovnitř a ven z těla. Po ranním a večerním čištění pleti můžete začít s rutinní péčí o obličej.

Krok 1: Zpevňující oční krém

Prsteníčkem nebo prostředníčkem naneste na oční okolí Zpevňující oční krém v množství velikosti perly a jemně ho vklepejte do pokožky pod očima. Začněte blízko nosu a skončete u vnějšího koutku oka (tímto pohybem stimulujete lymfatickou drenáž). Pohlazení provádějte vždy směrem zevnitř ke kraji obličeje. Zahrňte také jemné tahy po očním víčku, které na každém oku opakujte třikrát. Poté jemně poklepávejte konečky prstů zevnitř ven podél lícní kosti, čímž pomůžete snížit otoky kolem očí.  

Cvičení pro zářivý vzhled

Otevřete co nejvíce oči, aby se bělmo (skléra) objevilo nad zorničkami. Zvyšte svalové napětí víček, napočítejte do šesti a poté víčka opět uvolněte. Cvičení, díky kterému dochází k uvolnění očních svalů, třikrát opakujte.

Výhody Zpevňujícího očního krému

 • Redukuje vrásky a zpevňuje pleť očního okolí
 • Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí
 • Poskytuje buňkám antioxidační ochranu
 • Dodává pleti dlouhotrvající hydrataci

Krok 2: Zpevňující pleťové sérum

Naplňte pipetu, Zpevňující sérum naneste do dlaní a promněte je. Dlaně přiložte jemně k obličeji a pomalu jimi pohybujte od středu obličeje směrem ven. Zhluboka přitom dýchejte a vychutnávejte si tento osvěžující okamžik.

Poté odeberte druhou pipetu séra, opět ji rozetřete mezi dlaněmi a naneste na krk a dekolt. Levou rukou nanášejte sérum na pravou stranu a naopak. Hýčkejte svou pokožku jemnými hladivými pohyby podél kontur těla, jako byste se láskyplně objímali.

Výhody Zpevňujícího séra

 • Redukuje vrásky a zpevňuje pleť
 • Dodává buňkám energii
 • Podporuje obnovu buněk (antioxidant)
 • Okamžitě hydratuje pokožku

Krok 3: Ranní rutina se Zpevňujícím denním krémem

Malé množství Zpevňujícího denního krému rozetřete mezi konečky prstů obou rukou, které následně položte naplocho na čelo tak, aby směřovaly proti sobě. Přejeďte prsty po obočí a čele směrem od středu ke spánkům. Pohyb třikrát opakujte. Touto jemnou masáží budete redukovat tzv. vrásky z obav, uvolníte čelo a pomůžete uvolnit svou mysl.

Poté naberte malé množství krému pro tváře. Rozetřete ho mezi dlaněmi, položte ruce po obou stranách nosu a přejeďte jimi po tvářích směrem k uším. Zahrňte také oblast rtů, brady, krku a dekoltu. Jemné pohyby provádějte vždy směrem od středu obličeje ven. Dovolte svému dechu, aby vaše pohyby doprovázel, čímž ještě více prohloubíte uvolnění.

Ranní rutina –zpevňující denní krém

EN Application Video Firming Face Care DAY

Cvičení pro posílení kontur rtů

Sevřete rty do tvaru písmene O, zvyšte jejich napětí a vydržte šest sekund. Poté rty uvolněte a pohyb ještě několikrát opakujte.

Výhody Zpevňujícího denního krému

 • Redukuje vrásky a zpevňuje pleť
 • Odhaluje přirozený jas pleti
 • Zlepšuje pružnost pokožky
 • Dodává pleti dlouhodobou hydrataci
 • Ochraňuje pokožku před modrým světlem

Krok 3: Večerní rutina se Zpevňujícím nočním krémem

Malé množství Zpevňujícího nočního krému naneste do dlaní. Pro intenzivnější péči můžete přidat kapku Zpevňujícího pleťového oleje, který v dlani smícháte s krémem. Spojte ruce, aby se krém rozetřel na obě dlaně a pak je láskyplným gestem jemně přitiskněte na obličej. Zhluboka se nadechněte a uvolněte se. Pohlaďte jemně obě strany obličeje, krk a dekolt. Levou rukou hlaďte pravou stranu a naopak. 

Večerní rutina – zpevňující noční krém

Video from DAM: EN Application Video Firming Face Care NIGHT

Výhody Zpevňujícího nočního krému

 • Redukuje vrásky a zpevňuje pleť
 • Regeneruje pokožku
 • Aktivuje obnovu buněk
 • Intenzivně vyživuje pleť

Rozmazlující pleťová

Nejdříve si vyčistěte obličej a naneste oční krém. Poté v malé misce smíchejte čajovou lžičku Zpevňujícího nočního krému s jednou pipetou Zpevňujícího pleťového oleje. Pomocí štětce směs jemně rozetřete po obličeji, krku a dekoltu, vyhněte se pouze oblasti kolem očí a úst. Masku nechte působit 5 až 10 minut. Tuto dobu můžete využít k relaxaci: poslouchat oblíbenou hudbu nebo se věnovat svému dechu. Po uplynutí stanoveného času masku smyjte pomocí opakovaně použitelných vatových tamponků nebo teplého vlhkého ručníku. 

Rozmazlující pleťová maska - jak vytvořit pleťovou masku?

Video from DAM: EN Application Video Firming Face Care MASK

Dodatečná péče proti znečištění: Zpevňující pleťový olej s 8 organickými rostlinnými oleji

Antioxidační složení Zpevňujícího pleťového oleje se pyšní 8 bohatými organickými rostlinnými oleji, včetně oleje z granátového jablka, světlice barvířské, avokáda a arganových jader.

Výhody Zpevňujícího pleťového oleje

 • Redukuje vrásky a zpevňuje pleť
 • Aktivuje obnovu buněk
 • Odhaluje přirozený jas pleti
 • Dodává buňkám energii
 • Chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí (ochrana proti znečištění)

Zpevňující denní krém s granátovým jablkem a maca peptidy

Redukuje linky a vrásky. Rozjasňuje pleť.
17 Hodnocení
40 ml
579,00Kč
26 Hodnocení
40 ml
599,00Kč
Vyprodáno

Zpevňující oční krém s Granátovým jablkem a Maca-Peptidy

Redukuje vrásky a viditelně zpevňuje pokožku kolem očí.
13 Hodnocení
12 ml
579,00Kč

Zpevňující sérum s Granátovým jablkem a Maca-Peptidy

Redukuje vrásky a viditelně zpevňuje pleť. Pleť je okamžitě jemnější a hydratovaná.
15 Hodnocení
30 ml
649,00Kč

Granátové jablko zpevňující pleťový olej

Pro viditelně jemnější a rozzářenou pleť.
5 Hodnocení
30 ml
649,00Kč