Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme.

Přírodní kosmetika díl 1. - proč se v péči spolehnout na přírodu?

V tomto díle se podíváme na to, jaké výhody nám vlastně přírodní kosmetika přináší. Pro většinu z nás je používání kosmetických výrobků běžnou záležitostí. Ráno si vyčistíme zuby zubní pastou, před odchodem do práce sáhneme po deodorantu, během dne namažeme ruce krémem nebo natřeme popraskané rty balzámem a večer skončíme ve vaně plné příjemně vonící pěny. Je takový i váš každodenní rituál?

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 2. - jaké látky využívá přírodní kosmetika?

Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme. V tomto díle si můžete přečíst, čím nahrazuje přírodní kosmetika potenciálně škodlivé látky, které běžné produkty stále ještě obsahují.

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 3. - v čem se liší přírodní kosmetika od té konvenční?

Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme. V tomto díle si můžete přečíst, jaký je rozdíl mezi přírodní a konvenční kosmetikou.

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 4. - 6 kroků k přírodnější péči ve vaší koupelně

Udržitelný životní styl upřednostňuje stále více lidí, což je skvělá zpráva. Někdy ale pod tlakem líbivých reklam, názorů okolí i kvůli vlastní nedostatečné informovanosti můžeme v ekologických otázkách šlápnout vedle. A to obzvlášť u kosmetiky, která nabízí neskutečné množství produktů.

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 5. - Proč se vyplatí vyznat se ve složení kosmetiky?

Jak zvolit ten správný, který dodá pleti potřebné živiny, poradí si s kožními nedostatky a nezatíží naše tělo toxickými látkami?

Otevřít