Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme.

Přírodní kosmetika díl 1. - proč se v péči spolehnout na přírodu?

V tomto díle se podíváme na to, jaké výhody nám vlastně přírodní kosmetika přináší. Pro většinu z nás je používání kosmetických výrobků běžnou záležitostí. Ráno si vyčistíme zuby zubní pastou, před odchodem do práce sáhneme po deodorantu, během dne namažeme ruce krémem nebo natřeme popraskané rty balzámem a večer skončíme ve vaně plné příjemně vonící pěny. Je takový i váš každodenní rituál?

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 2. - jaké látky využívá přírodní kosmetika?

Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme. V tomto díle si můžete přečíst, čím nahrazuje přírodní kosmetika potenciálně škodlivé látky, které běžné produkty stále ještě obsahují.

Otevřít

Přírodní kosmetika díl 3. - v čem se liší přírodní kosmetika od té konvenční?

Přírodní kosmetika má mnoho tváří a občas může být složité se v nich vyznat. Připravili jsme pro vás malý seriál, ve kterém vám to nejdůležitější přiblížíme. V tomto díle si můžete přečíst, jaký je rozdíl mezi přírodní a konvenční kosmetikou.

Otevřít