Přírodní krása

Díky rovnováze těla, duše a mysli

Pochopení životních procesů lidí a přírody

Abychom dosáhli rovnováhy těla, mysli a ducha čerpáme z antroposofického chápání lidí a přírody, kde životní procesy v lidském těle a přírodě jsou chápány v úzkém vzájemném vztahu. Na základě tohoto porozumění vyvíjíme pouze výrobky pro péči o tělo a krásu vyrobené ze 100% přírodních látek certifikovaných společností NATRUE.

 

Během produkce našich výrobků aktivně chráníme ekologii a podporujeme správu a ochranu životního prostředí. Pokud nemůžeme získat suroviny z vlastních zahrad Weleda nebo certifikovaného sběru ve volné přírodě, získáváme složky, se kterými pracujeme, od vybraných dodavatelů, velmi často jde o lidi, se kterými pracujeme již mnoho let. Naše neustálé investice do výzkumu a vývoje pomáhají rozvíjet krásu po celém světě a budujeme pozitivní vztahy v rámci vlastního týmu, s našimi zákazníky a s fair trade partnery.

 

Krása vychází zevnitř

Rozpoznáváme krásu v půdě, kterou užíváme, v květinách, které pěstujeme, a v partnerstvích, která budujeme. A samozřejmě také vidíme krásu ve vás.

Vnitřní krása

To nejlepší z přírody

Přírodní produkty pro zdraví a vitalitu jsou přizpůsobené potřebám každého jednotlivce.

Přírodní kosmetika

Život se neustale mění

Chceme, aby se naši zákazníci cítili a vypadali dobře. Toho dosahujeme tím, že povzbuzujeme vnitřní krásu v každé fázi života. 

Životní období

Poznejte naše klíčové rostliny

Naše hlavní rostliny vyhovují potřebám různých fází života

Všechny naše produktové řady mají klíčovou složku, kterou nazýváme „klíčové rostliny“. Každá z těchto hlavních rostlin má vlastnosti odpovídající různým fázím životního příběhu našich zákazníků. Naše hlavní rostliny jsou vybrány tak, aby měly specifický vliv na lidi a aby s nimi měly vztah v době, kdy procházejí různými fázemi života. Jsou vybrány tak, aby udržovaly rovnováhu těla a mysli a aby přinášely blaho každému jedinci. Společnost Weleda nabízí pro každou potřebu správný produkt přírodní péče od péče o tělo a obličej v každém věku a životním stádiu až po naše specializované řady péče o těhotné, péče o dítě nebo péče o dutinu ústní.

 

Výsledky všech těchto aspektů naší výrobní filosofie budou přinášet jedinečný užitek každému našemu zákazníkovi a podpoří rozvoj vnitřní krásy, zdraví a štěstí každého.

Přírodní pomocník s velkými hojivými, uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi

Měsíček

Odborník na stimulaci a regeneraci

Granátové jablko

Podporuje ochranu kůže a obnovuje její přirozenou krásu

Mandle

Strážce a léčitel svalů a modřin

Arnika

Symbol jara sloužící k omlazení těla

Bříza

Osvěžující a povzbuzující vlastnosti citronu oživují a povznášejí náladu

Citron

Pomáhá stimulovat přirozenou obranu a regenerační procesy zralé pleti

Pupalka