30 let s Měsíčkovým kojeneckým krémem na opruzeniny

zázrak přírody

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
1 Hodnocení
75 ml
199,00Kč

Vytvoření nového života je zážitkem, který nám dává pocit intenzivního spojení s přírodou. V tomto jedinečném čase nám příroda daruje nejsilnější pocit, jakého jsme schopni, tedy bezpodmínečnou láskou mezi rodičem a dítětem. Tato intuice umožňuje to, že máma a táta ví, že dělají správnou věc.

 

Tak, jak je přirozené, že tento pocit existuje, také věříme, že příroda poskytla vše, co rodiče potřebují k ochraně a péči o své děti.

Hodnota přírody

Věříme v sílu přírody a vážíme si toho, co nám dává. Proto již více než 90 let pracujeme na tom, abychom pochopili a podpořili interakci mezi lidmi a přírodou. Zaměřujeme se na suroviny z přírodních zdrojů a důvěřujeme jejich síle.

 

V měsíčku se nachází mnoho cenných surovin, jde o velmi důležitou rostlinu, která dodává našemu Weleda Měsíčkovému kojeneckému krému na opruzeninysvou uklidňující kvalitu a podporuje regeneraci pokožky.

Osvědčená tradice

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny lze najít v mnoha domácnostech, doporučují ho jak porodní asistentky, tak matky. Jejich důvěra v sílu přírody je vyzkoušena a testována více než 30 let, čímž se Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny pro rodiče stává volbou číslo jedna, pokud jde o přirozenou ochranu a péči o opruzenou pokožku.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
1 Hodnocení
75 ml
199,00Kč

Měsíčkový dětský šampón

Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.
200 ml
299,00Kč

Dětský zubní gel

Přírodní péče pro citlivé mléčné zoubky malých dětí.
1 Hodnocení
50 ml
139,00Kč

Těhotenský pěsticí olej na strie

Brání vzniku strií a stará se o hladkou, elastickou a pružnou pokožku.
1 Hodnocení
10 ml
69,00Kč