30 let s Měsíčkovým kojeneckým krémem na opruzeniny

zázrak přírody

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
75 ml
199,00Kč

Vytvoření nového života je zážitkem, který nám dává pocit intenzivního spojení s přírodou. V tomto jedinečném čase nám příroda daruje nejsilnější pocit, jakého jsme schopni, tedy bezpodmínečnou láskou mezi rodičem a dítětem. Tato intuice umožňuje to, že máma a táta ví, že dělají správnou věc.

 

Tak, jak je přirozené, že tento pocit existuje, také věříme, že příroda poskytla vše, co rodiče potřebují k ochraně a péči o své děti.

Hodnota přírody

Věříme v sílu přírody a vážíme si toho, co nám dává. Proto již více než 90 let pracujeme na tom, abychom pochopili a podpořili interakci mezi lidmi a přírodou. Zaměřujeme se na suroviny z přírodních zdrojů a důvěřujeme jejich síle.

 

V měsíčku se nachází mnoho cenných surovin, jde o velmi důležitou rostlinu, která dodává našemu Weleda Měsíčkovému kojeneckému krému na opruzeninysvou uklidňující kvalitu a podporuje regeneraci pokožky.

Osvědčená tradice

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny lze najít v mnoha domácnostech, doporučují ho jak porodní asistentky, tak matky. Jejich důvěra v sílu přírody je vyzkoušena a testována více než 30 let, čímž se Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny pro rodiče stává volbou číslo jedna, pokud jde o přirozenou ochranu a péči o opruzenou pokožku.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
75 ml
199,00Kč

Měsíčkový dětský šampón

Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.
200 ml
299,00Kč

Dětský zubní gel

Přírodní péče pro citlivé mléčné zoubky malých dětí.
10 ml
59,00Kč

Těhotenský pěsticí olej na strie

Brání vzniku strií a stará se o hladkou, elastickou a pružnou pokožku.
100 ml
439,00Kč