Video tutorial: Svěží glow líčení se Skin Food podle Hristiny Georgievske

Jaro je téměř za rohem, připravte se jej přivítat s nádherně svěžím a zářivým make-upem, který podtrhne přirozenou krásu pleti. O své tipy na glow líčení se s námi podělila také profesionální make-up artistka Hristina Georgievska.

Základem je podle Hristiny jednoznačně správná podkladová báze, ona sama nedá dopustit na Skin Food od Weledy. Bohatý hydratační krém z čistě přírodních složek pleť dokonale vyživí, sjednotí a rozzáří. „Používám ho už několik let a dokáže opravdu zázraky,“ říká Hristina Georgievska.

Aby se podkladová báze perfektně spojila s make-upem, používá Hristina svůj osvědčený trik. „Mám svůj osobní styl, že cokoliv nanáším na obličej, tak ťupám. To znamená, že nanáším štětcem a jedu prostě takovým tím až masírovacím stylem. Všechno ťup, ťup, ťup, krásně se to smíchá a nikdy se nestane, že tam budou čmáranice,“ prozrazuje.

Rty pro líčení Hristina připravuje nanesením Skin Food Lip Butter, který jim dodá okamžitou hydrataci, na závěr pro extra šťavnatost přidá i hydratační rtěnku. Důležitou součástí svěžího a rozzářeného líčení je také tvářenka. S ní si můžete pohrát a zkombinovat hned několik odstínů, Hristina doporučuje třeba svěží růžovou s korálovou.

Na další tipy od Hristiny se podívejte ve videu.

 

Skin Food

Nejdoporučovanější báze pod make-up Make-Up Institutem Prague.
87 Hodnocení
30 ml
169,00Kč

Skin Food Ultra Light Dry Oil

Lehký sprej, který vám okamžitě poskytne intenzivní hydrataci a výživu pro jemnou a zářivou pokožku.
26 Hodnocení
100 ml
379,00Kč

Skin Food Lip Butter

Bohatá textura s lanolinem dodá rtům kouzelný lesk a postará se i o první pomoc pro suché rty.
8 ml
169,00Kč