Skin Food je nejdoporučovanější podkladovou bází Make-Up Institutem Prague

Suchá, citlivá, bledá, bez života. Taková bývá naše pleť, když o ni dostatečně nepečujeme. A během zimních měsíců si pleť zaslouží péči ještě znásobit. Obzvlášť, když beauty trendy roku 2024 velí zvýraznit přirozený vzhled.

Základem přirozeně krásného líčení je správná báze pod make-up

Dokonalý make-up zvládnete vykouzlit i samy. „Perfektní přirozený make-up vytvoříme nejlépe na zdravou a opečovávanou pokožku. Ta musí být vyživená a hydratovaná, aby make-up skvěle seděl, nedrolil se a také aby dlouho vydržel,“ vysvětluje Hristina Georgievska, profesionální make-up artistka, a dodává, že ve svém profesním životě se u modelek setkává s různými typy pleti a největším a rychlým pomocníkem pro vytvoření perfektního make-upu je báze, která umí rychle vyživit a zároveň hydratovat pokožku.

„Skin Food od Weledy používám už několik let a dokáže opravdu zázraky. V okamžiku připraví pleť, sjednotí ji, poradí si i s rozšířenými póry a také ji dokonale rozzáří. Je dostupný také ve verzi Light, kterou používám při líčení normální nebo i mastnější pleti,“ popisuje Hristina.
Mnoho žen vnímá podkladovou bázi jako něco, pro co najdou využití jen profesionální maskéři. Podkladová báze neboli primer přitom slouží jako základ, který je pro dokonalý a zářivý make-up klíčový. „Většina primerů obsahuje silikony, které sice umějí vyhladit, ale pokožce nepřinášejí žádné další benefity navíc,“ upozorňuje Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague. Do jaké podkladové báze tedy investovat? Jednoznačně do přírodní a takové, která vaší pleti přinese přidanou hodnotu: hydratuje ji, rozjasní a vyživí. A přesně to umí Skin Food od Weledy.

Skin Food

Nejdoporučovanější báze pod make-up Make-Up Institutem Prague.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
30 ml
169,00Kč

Skin Food Lip Butter

Bohatá textura s lanolinem dodá rtům kouzelný lesk a postará se i o první pomoc pro suché rty.
8 ml
169,00Kč

Skin Food Ultra Light Dry Oil

Lehký sprej, který vám okamžitě poskytne intenzivní hydrataci a výživu pro jemnou a zářivou pokožku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
100 ml
379,00Kč

Skin Food make-up glow effect set

Glow effect podtrhuje přirozenou krásu, rozjasní pleť a je to vyhledávaný trend a velmi oblíbený make-up look.
sada
599,00Kč

Skin Food je nejdoporučovanější podkladová báze Make-Up Institutem Prague

Skin Food je nejdoporučovanější podkladová báze Make-Up Institutem Prague

Podle průzkumu , kterého se během prosince 2023 zúčastnilo 102 make-up artistů a vizážistů, kteří prošli kurzy Make-Up Institutu Prague, je Weleda Skin Food ideálním primerem. V hodnocení dalších parametrů udělily make-up artistky produktu Skin Food následující ohodnocení:

  • hydratace pleti – 4,52 z 5 možných*

  • příjemná vůně produktu – 8,52 z 10 možných*

  • rozjasnění pleti – 4,41 z 5 možných

  • Pro 86% je Skin Food Original a Skin Food Light jako "MUST HAVE" do každého make-up kitu*

  • 92 % dotázaných profesionálek Skin Food doporučuje svým kolegům, ale i rodině a přátelům*

*Na základě online průzkumu realizovaném společností Weleda a Make-Up Institute Prague v období 12/2023. Účastnilo se 102 respondentů, kteří prošli make-up artist kurzy Make-Up Institutu Prague.

A čemu Skin Food vděčí za své unikátní vlastnosti?

A čemu Skin Food vděčí za své unikátní vlastnosti?

Přírodnímu BIO složení, kterému vévodí bohatý základ ze slunečnicového a mandlového oleje, lanolinu a včelího vosku doplněný extrakty z violky trojbarevné, měsíčku lékařského, rozmarýnu lékařského a heřmánku.

Univerzální přírodní hydratační krém Skin Food nabízí bohatý silný základ z olejů a včelího vosku doplněný extrakty z violky trojbarevné, měsíčku lékařského a heřmánku, které zhýčkají vaši pleť a dodají jí zářivou živost. Už od roku 1926 je generacemi prověřeným tajemstvím pro krásu vaší pokožky. Dopřejte si jej jako krém, masku nebo výbornou podkladovou bázi pod make-up.

Skin Food na Instagramu @weledacz

Vykouzlete dokonalý glow efekt podle Karolíny Mališové

Klíčem k trendy zářivému líčení je Skin Food. Miss Karolína Mališová i make-up artistky z Make-Up Institute Prague doporučují Skin Food od Weledy. „Udělá parádu jako žádný jiný produkt v takové cenové relaci,“ chválí jej Karolína.

Číst dále

Divoká maceška: Botanický profil rostliny

Maceška divoká je jednou z nejkrásnějších divokých květin. Nejvíce se jí daří na slunci nebo v polostínu, na suchých loukách, polích a podél cest. Květ se pyšní nádhernou kombinací tří barev a vzorem čar vycházejících ze středu.

Číst více

Svěží glow líčení se Skin Food podle Hristiny Georgievske

Jaro je téměř za rohem, připravte se jej přivítat s nádherně svěžím a zářivým make-upem, který podtrhne přirozenou krásu pleti. O své tipy na glow líčení se s námi podělila také profesionální make-up artistka Hristina Georgievska.

Číst více

Tajemství zářivé pleti i v zimě?

Univerzální hydratační přírodní krém Skin Food od Weledy je nepostradatelnou součástí výbavy mnoha make-up artistů, kteří ho používají jako podkladovou bázi neboli primer. Pokožku totiž perfektně vyživí, hydratuje a dodá jí zářivý vzhled. I proto je Skin Food nejdoporučovanější podkladovou bází profesionálních vizážistů z Make-Up Institute Prague (MUIP).

Zjistit více