NOVÁ ROSTLINNÁ MÝDLA
OD WELEDY

Potěšte své smysly 100% přírodní vůní.

Naše luxusní rostlinné mýdlo je zabaleno v recyklovatelném, tzv. Zero Plastic*, obale. Hýčkejte své smysly jednou ze čtyř lahodných vůní tvořených 100% přírodními esenciálními oleji, které se díky horké páře rozvinou a povzbudí vaše smysly.

Levandulové relaxační mýdlo

Zklidňující a relaxační
75 g
139,00Kč

Citrusové osvěžující mýdlo

Sprchové mýdlo s osvěžující vůní
75 g
139,00Kč

Květinové vonné mýdlo

Obklopující a harmonizující
75 g
139,00Kč

Aromatické bylinkové mýdlo

Povznášející a osvěžující
75 g
139,00Kč

ZAČNĚTE SVŮJ DEN S ČISTOU POKOŽKOU A SVĚŽÍ MYSLÍ

ZAČNĚTE SVŮJ DEN S ČISTOU POKOŽKOU A SVĚŽÍ MYSLÍ

Všechny benefity, na které jste u Weledy zvyklí, si nyní můžete užít i v tuhé podobě! Nechte se hýčkat 100% přírodní vůní, která je složena pouze z čistých esenciálních olejů a krémovou pěnou obohacenou o pečující složky 100% přírodního původu.

  • Krásné vůně tvořené pouze 100% přírodními esenciálními oleji

  • Pečující organické bambucké máslo a rostlinný glycerin

  • 100% přírodní a biologicky odbouratelná receptura vhodná i pro vegany

Rozmazlující vůně se 100% přírodními esenciálními oleji.

Ve Weledě máme více než 100 let zkušeností s vytvářením krásných vůní z čistě přírodních ingrediencí. Naše nové sprchová mýdla překvapí vaše smysly vůněmi se 100% přírodními esenciálními oleji, které ožívají v páře sprchy.

Vyberte si jedno, dvě, tři nebo rovnou všechna čtyři mýdla, která budou hýčkat vaše smysly.

Citrusové osvěžující mýdlo

Začněte svůj den s naší povzbuzující kombinací pikantního zázvoru a osvěžujících nuancí hořkého pomeranče. Ten nejlepší způsob, jak povzbudit své smysly hned po ránu.

Levandulové relaxační mýdlo

Uvolněte svou mysl i tělo s naší kombinací živoucí levandule a dřevitého vetiveru. Stačí namydlit a vychutnat si jedinečný relaxační zážitek.

Květinové vonné mýdlo

Potěšte své smysly sladkou vůní ylang-ylang a něžného kosatce. Vychutnejte si pocit jemných okvětních plátků, které zahalí vaše tělo i mysl.

Aromatické bylinkové mýdlo

Zahalte svou pokožku do elegantní květinové vůně geránia a vavřínu kubévového. Užijte si povznášející, radostnou energii, která povzbudí vaše tělo i mysl.

Tuhé rostlinné mýdlo, krémový zážitek ze sprchování.

Rostlinné mýdlo od Weledy se při kontaktu s vodou promění v krémovou pěnu, která bude láskyplně pečovat o celé vaše tělo. Vyživující organické bambucké máslo obejme vaši pokožku a zanechá ji nejen čistou, ale také opečovávanou a provoněnou.

Omezte plastový odpad a buďte zase o trochu šetrnější k přírodě

Omezte plastový odpad a buďte zase o trochu šetrnější k přírodě

Jednoduchý papírový obal bez obsahu plastů* je vyroben minimálně z 55 % z recyklovaných materiálů – a vy ho tak můžete opět snadno recyklovat. Koncentrované složení odpovídá přibližně dvěma 150ml sprchovým krémům od Weledy.
* (kromě laku, lepidla a inkoustu)

Zjistit více

Pravidelně zlepšujeme způsob balení produktů

Často slýcháme otázku, proč používáme plastové obaly? Odpovědí je fakt, že zatím neexistuje dokonalé a univerzální řešení pro všechny naše produkty. Usilovně ale pracujeme na tom, aby byl náš způsob balení ještě lepší a měl co nejmenší dopad na životní prostředí.

Zjistit více

Jak účinkuje vůně

Vůně jsou pro člověka jazykem, díky kterému může do své paměti ukládat vzpomínky. Ať už je to aroma čerstvě posečené trávy, právě upečeného vánočního cukroví nebo oblíbeného parfému.

Zjistit více

Jak může každý z nás přispět k ochraně klimatu?

Co si představit pod pojmem „klimatická neutralita“? Jak se může stát výrobek klimaticky neutrálním? Jak vypočítat uhlíkovou stopu ziskových společností? A co může udělat pro snížení vlastní uhlíkové stopy každý z nás? Přečtěte si odpovědi nejen na tyto otázky.

Zjistit více

Díky ranním a večerním rituálům budete zase o trochu šťastnější

Rituály k nám zkrátka patří. Pomáhají nám uspořádat si život a máme se díky nim na co těšit, a to i během náročných období, která nám dávají zabrat. A jak si je nastavit? Ranní rutina vám umožní začít den energicky a s nadšením, zatímco díky té večerní budete pozitivně naladěni a lépe se vyspíte.

Zjistit více