Okamžitá úleva pro namáhanou pokožku

Laskavá péče nejen pro nastávající maminky

Pokožka má úžasnou vlastnost změnit se, jak je potřeba. Její roztahování vlivem rostoucího bříška ale přináší řadu vedlejších projevů – od nepříjemného pnutí, přes citlivost a ztrátu pružnosti až po vznik strií. Odměňte svou namáhanou pokožku příjemnou masáží s Těhotenským pěsticím máslem. Poradíme vám, jak na to a prozradíme i všechny skryté výhody, které brzy uvidíte na vlastní kůži. 

Protože u každého produktu je důležité především to, zda opravdu funguje, rozhodli jsme se naše Těhotenské pěstící máslo vystavit té největší zkoušce – testování zákazníky na testuj.to. A jak to dopadlo? Naše péče nejen, že získala 4,5 hvězdičky, ale navíc většina testujících vyzdvihla její vůni, přírodní složení a hydratační nemastnou texturu. Máme radost, že vám naše přírodní produkty vyhovují!

Těhotenské pěsticí máslo

Máslo přináší okamžitou úlevu a příjemný pocit, pokožka je hebká.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
150 ml
469,00Kč

Výhody ,
Těhotenského pěsticího másla:

Výhody ,
Těhotenského pěsticího másla:

  • 89 % žen zaznamenalo snížení viditelnosti strií

  • 95 % žen si chválí příjemnou texturu másla

  • 83 % žen potvrzuje rychlou vstřebatelnost produktu

*Studie provedená pomocí dotazníku zahrnující 40 žen se striemi při použití 2x denně po dobu 8 týdnů.

Vyzkoušeno a testováno na skutečných striích

Vyzkoušeno a testováno na skutečných striích

Těhotenské pěstící máslo jsme testovali na skutečných striích hned několika žen. Jizvičky jsme vyfotili a po čtyřech týdnech používání Těhotenského pěstícího másla Weleda jsme snímky pořídili znovu. Po porovnání byly na pokožce patrné změny*. Výsledky se mohou subjektivně lišit.
* Klinický test zahrnující 37 žen a trvající 12 týdnů. Produkt byl aplikován dvakrát denně v kombinaci s masáží.

Přirozená součást vaší každodenní rutiny - jednoduchá a snadná.

Hýčkejte své těhotenské bříško s laskavou péčí. Udělejte si chvilku pro sebe a věnujte ji masáži, po které se můžete hned obléknout. Cítit se ve své vlastní kůži příjemně nebylo nikdy snazší. Podívejte se na video, ve kterém zjistíte všechny důležité informace.

Těhotenské pěsticí máslo

Těhotenské pěsticí máslo

100% přírodní receptura vyvinutá ve spolupráci s farmaceuty a porodními asistentkami vyživuje pokožku a dodává jí dlouhodobou hydrataci. Unikátní směs olejů, rostlinných másel a extraktů z bylinek má v kombinaci s masáží pozitivní vliv na pružnost a pevnost kůže a tím pádem i na strie, které jsou méně viditelné.

Objetí ukryté v dóze: jemná, květinově svěží vůně

Objetí ukryté v dóze: jemná, květinově svěží vůně

Některé ženy bývají během těhotenství citlivé na vůně. Tu naši jsme proto vyvinuli speciálně pro nastávající maminky, které ji také testovaly. Výsledné květinové aroma kombinující růži, neroli a myrhu je svěží, přesto ale jemné. Voní jako laskavé objetí ukryté v dózičce, pomůže vám se uvolnit a vnese do vaší mysli klid.

Přírodní péče během těhotenství, porodu i po něm

Naše přírodní ingredience harmonicky spolupracují s vaším tělem a poskytují dokonalou péči vám i vašemu rostoucímu miminku – a to jak předtím, než se stanete maminkou, tak i potom.

Balzám na bradavky

Rostlinné oleje, lanolin a včelí vosk zjemňují citlivou pokožku a uzamykají v ní hydrataci.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
25 g
319,00Kč

Těhotenský pěsticí olej na strie

Brání vzniku strií a stará se o hladkou, elastickou a pružnou pokožku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
100 ml
469,00Kč

Olej na masáž hráze

Zlepšuje pružnost a odolnost pokožky.
50 ml
319,00Kč

Olej na masáž prsů

Uvolňuje a zklidňuje napjatá prsa.
50 ml
319,00Kč

Prevence strií v těhotenství

Přestože je těhotenství krásným obdobím plným radostného očekávání, i ono má své stinné stránky. Jednou z nich jsou bezesporu změny, které každá nastávající maminka v menší či větší míře na svém těle pociťuje.

Zjistit více
Pregnant woman lies in bed

Jak provést masáž hráze?

Masáž hráze můžete provádět sama, nebo s partnerem, podle toho, jak je vám to příjemné. Ideální dobou, kdy s ní začít, je 34. týden těhotenství. Vyhraďte si na ni čas alespoň 3x až 4x týdně vždy po dobu 5–10 minut.

Zjistit více

Koupel jako sbližující rituál pro rodiče a jejich děti

Začátky rodičovství jsou plné otázek. Mnoho z nich se přitom vztahuje k pravidelné hygieně, na níž má každý odlišný názor. Kdy můžeme začít své novorozené miminko koupat?

Zjistit více

Proč jsou vzájemná blízkost a doteky pro miminko tak důležité

Vzájemná blízkost s rodiči by přitom měla být nedílnou součástí života každého dítěte, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Zvlášť v prvních měsících života hraje fyzický kontakt významnou roli jak v posilování vazeb s těmi nejbližšími, tak i v otázce budoucího vývoje miminka.

Zjistit více