Do třetice všeho nejlepšího: Weleda Baby je stále ‚maminkami nejdoporučovanější dětská kosmetika v Čechách‘

15. února 2022, Praha – Měsíčková péče Weleda Baby je vhodná pro miminka od prvního dne života. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s porodními asistentkami, lékárníky a zkušenými aromaterapeuty. Díky tomu mají velmi jemné a účinné složení, na které spoléhá již několik generací rodičů – včetně českých maminek.

Svědčí o tom i poslední provedený výzkum, ve kterém Weleda již po třetí obhájila titul „maminkami nejdoporučovanější dětská kosmetika v České republice“.
Podle průzkumu zná měsíčkové produkty Weleda většina českých maminek. Zároveň jsou oranžové lahvičky mezi maminkami druhou nejpoužívanější dětskou kosmetikou – Weledu pravidelně používá čtvrtina dotázaných.
Jedním z nejspolehlivějších ukazatelů, jak si značka stojí u svých zákazníků, je marketingový výzkum Net Promoter Score (NPS), neboli ochota zákazníka doporučit daný produkt jinému potencionálnímu nakupujícímu. Výzkum pro Weledu provedla znovu po roce společnost Nielsen Admosphere metodou CAWI (Český národní panel). A výsledky jsou skvělé!

Měsíček lékařský chrání i regeneruje

Měsíček lékařský chrání i regeneruje

Aktivní látky obsažené v měsíčku zklidňují podráždění a podporují tvorbu tkání. Zároveň chrání kůži v boji proti vnějším vlivům a jsou tak vhodnou péčí zejména o dětskou pokožku. Weleda pěstuje měsíček lékařský ve vlastních biodynamických zahradách v Německu, přičemž jeho květy sbírá ručně, aby byla zajištěna jejich plná síla. Výsledné produkty v BIO kvalitě neobsahují konzervační látky, mikroplasty, geneticky modifikované látky, parfemaci ani ingredience na bázi minerálních olejů.

Weleda je opět nejdoporučovanější dětskou kosmetikou

Weleda je opět nejdoporučovanější dětskou kosmetikou

Jedním z nejspolehlivějších ukazatelů, jak si značka stojí u svých zákazníků, je marketingový výzkum Net Promoter Score (NPS), neboli ochota zákazníka doporučit daný produkt jinému potencionálnímu nakupujícímu. Weleda jej opět po dvou letech provedla se společností Nielsen Admosphere metodou CAWI (Český národní panel) a výsledky jsou skvělé!

  • Na konci roku 2018 byla hodnota NPS 24 bodů

  • Na konci roku 2020 byla hodnota NPS 38 bodů

  • Na konci roku 2021 byla hodnota NPS 43 bodů

V rámci NPS hodnotí daný počet respondentů svůj postoj k značce, konkrétně to, zda by její produkty doporučili dál. Na hodnotící stupnici mohou zaškrtnout čísla od 0 do 10 a být buď propagátorem, kritikem anebo neutrální. Následně se vypočítá hodnota NPS v bodech, které určují, jak moc jsou zákazníci z produktů nadšení. NPS může dosáhnout hodnot od –100 do +100 a čím vyšší číslo, tím více jsou zákazníci spokojeni.

Weleda měla nejvyšší Net Promoter Score z 10 značek – 43 bodů. Na druhém místě byl s velkým odstupem Hipp (34 bodů), následovaný Biodermou (33 bodů). Dále se umístily značky: Babylove, Nivea, Linteo, Sebamed, Dove, Linteo a Johnsons Baby. V rámci výzkumu se hodnotila také pozice značky v povědomí spotřebitelů, tedy TOP of mind, kdy se Weleda umístila na skvělém 2. místě.

Zdroj: Zdroj: Výzkum pro značku Weleda; Nielsen Admosphere, a. s.; N 314; Matky s dětmi ve věku 0-2 roky, s alespoň středoškolským vzděláním, z obcí nad 20 tis. obyvatel; Český národní panel; prosinec 2021–leden 2022.

Měsíčkový dětský olej

Šetrný k dětské pokožce
200 ml
319,00Kč

Měsíčkový kojenecký krém na zadeček

Pečující ochrana jemné dětské pokožky v oblasti plenek.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
75 ml
209,00Kč

Měsíčkový kojenecký olej

Organický kojenecký olej pro jemnou dětskou pokožku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
200 ml
319,00Kč

Měsíčková kojenecká koupel

Šetrně myje a vyživuje jemnou dětskou pokožku
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
200 ml
319,00Kč

Měsíčkový ochranný balzám

Spolehlivá ochrana jemné dětské pokožky zejména v nepříznivém počasí.
30 ml
209,00Kč

Měsíčkové pěsticí mléko

Zklidňující hydratační mléko pro jemnou pokožku.
200 ml
319,00Kč

Měsíčkový dětský krém

Bohatý intenzivní tělový krém pečující o jemnou dětskou pokožku.
75 ml
209,00Kč

Měsíčkový pleťový krém

Šetrně chrání a hydratuje zatěžovanou dětskou pokožku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviews???
50 ml
209,00Kč

Měsíčkový dětský šampón

Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.
200 ml
319,00Kč