Úžasná bylinná řada pro pokožku volající po regeneraci a výživě

Přírodní kosmetika je - narozdíl od té konvenční - pro naše tělo naprosto přirozená. Obzvláště užitečná je přírodní kosmetika s extrakty z bylinek, která je tím nejlepším, co pro svou pokožku můžeme udělat.
Objevte novou bylinnou péči od Weledy, která oslavuje měsíček lékařský, arniku horskou a kopřivu dvoudomou - tři přírodní zázraky, které vám představujeme ve formě gelu, masti a spreje.

Zázračná arnika: mast i gel pro namáhanou pokožku

Zázračná arnika: mast i gel pro namáhanou pokožku

Manuální práce, sport a jakákoliv pravidelná zátěž dává naší pokožce velmi zabrat. Pokud namáhané pokožce nedopřejeme oddych nebo speciální péči, dostaví se problémy v podobě

  • vysušené pokožky,

  • nepříjemného pnutí či svědění,

  • a někdy dokonce popraskání kůže.

Jak pečovat o namáhanou pokožku?

Namáhaná pokožka volá po intenzivní regeneraci a zklidnění. Zvolte přírodní kosmetiku s výtažkem z arniky horské. Arnica montana je ceněná léčivá bylina, která má všestranné využití. Příznivě působí na otoky, mírně zahřívá, uvolňuje svaly a pomáhá s regenerací pokožky.

Arniková mast

Masáž s Arnikovou mastí jemně prohřívá namáhanou pokožku a podporuje regeneraci v místě aplikace.
25 g
269,00Kč

Arnikový gel

Arnika gel ochlazuje a podporuje regeneraci namáhané pokožky.
25 g
269,00Kč

Měsíček lékařský: výživa a regenerace pro suchou pokožku

Calendula flower - close up

Měsíček lékařský: výživa a regenerace pro suchou pokožku

Suchá pokožka trápí čas od času každého z nás, nejčastěji na rukou, nohou a holeních. Objevit se ale může kdekoliv na těle. Suchá kůže bývá na dotek hrubá a napjatá, šupinatá a může svědit či bolet.
Příčinou suché pokožky jsou:

  • vnější faktory: chladné počasí, nevhodná péče, užívání léků…

  • vnitřní faktory: genetika, strava, hormonální vlivy

  • dehydratace, sluneční záření atp.

Jak pečovat o suchou pokožku?

Hydratace, výživa a regenerace - to jsou tři klíčové vlastnosti, které by měla mít kosmetika pro suchou pokožku splňovat. Přesně to a mnohem víc umí přírodní kosmetika s extraktem měsíčku lékařského. Je skvělý pomocník, který vrátí vaši pokožku do formy a poskytne vám úlevu od obtíží.

Měsíčkový sprej

Sprej se skládá z alkoholového extraktu z Calendula officinalis (20 %), vody a alkoholu.
30 ml
249,00Kč

Měsíčková mast

Měsíčková mast se skládá ze silného extraktu z Calendula officinalis (20 %) v masti na bázi sezamového oleje, včelího vosku a lanolinu.
25 g
249,00Kč

Kopřiva dvoudomá: přírodní pomocník pro podrážděnou pokožku

Field of nettles at Weleda

Kopřiva dvoudomá: přírodní pomocník pro podrážděnou pokožku

Slunce, hmyz, kosmetika, úklidové prostředky, alergeny - příčin podrážděné pokožky existuje opravdu mnoho. Je-li pokožka podrážděná, dá nám o sobě vědět zarudnutím, pnutím, svěděním nebo štípáním. Mnoho z nás v takovém případě volí dobře známá antihistaminika. Jde to ale i jinak - přírodní cestou.

  • má chladivý efekt

  • pečuje o podrážděnou, červenou a citlivou pokožku

  • poskytuje nejen úlevu od pnutí

  • podporuje i rychlejší regeneraci pokožky

Jak pečovat o podrážděnou pokožku?

Když je pokožka podrážděná, potřebuje okamžitou úlevu. Nesmíme ale zapomínat také na regeneraci, aby po podráždění nezůstala (ideálně) ani památka. Na to je skvělá kopřiva dvoudomá, která urychluje hojení ran, působí jako antirevmatikum a má úžasné regenerační účinky.

Kopřivový gel

Kopřivový gel se skládá z extraktu z Arnica montana a Urtica urens (kopřiva dvoudomá) v gelovém základu z glycerolu, xanthanu, alkoholu a vody.
25 g
269,00Kč
Vyprodáno