Granátové jablko tělová péče

Tělová péče se vzácným olejem ze semen granátového jablka vyživuje pokožku do hloubky, má regenerační a antioxidační účinky. Udržuje pokožku sametově hebkou. Granátové jablko je tradiční plodina pěstovaná po tisíce let na blízkém východě, v Indii a na pobřeží Středozemního moře. Weleda věnovala mnoho let výzkumu účinků tohoto ovoce a jeho semen ...

Tělová péče se vzácným olejem ze semen granátového jablka vyživuje pokožku do hloubky, má regenerační a antioxidační účinky. Udržuje pokožku sametově hebkou. Granátové jablko je tradiční plodina pěstovaná po tisíce let na blízkém východě, v Indii a na pobřeží Středozemního moře. Weleda věnovala mnoho let výzkumu účinků tohoto ovoce a jeho semen na pokožku. 

Granátová jablka získává Weleda v jižním Turecku, kde vytvořila partnerský projekt s továrnou na zpracování oleje a zhruba stovkou tamních drobných farmářů. Díky podpoře trvale udržitelných zemědělských metod, garantovanému odběru a stabilním cenám se podařilo podstatně zvýšit kvalitu tohoto oleje. Základem fair trade projektu v Turecku jsou malé rodinné farmy s 10 až 25 hektary tradičně pěstovaných granátových jabloní. Stovka farmářů tu pro Weledu produkuje zhruba 2 tuny vysoce kvalitního BIO oleje ze semínek granátového jablka na celkové ploše asi tisíce hektarů.

Zobrazit více

Granátové jablko tělová péče Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek