I VY
JSTE
PŘÍRODA

Všechno, co jsme, má svůj základ v přírodě.

Znáte ten pocit, když jste v přírodě a okamžitě se cítíte lépe? Není divu. Příroda je v nás! Jsme součástí přírody. Sdílíme stejný původ, rosteme, prosperujeme, dýcháme, regenerujeme. Bližší pohled odhalí, že rostliny a lidské bytosti mají mnoho společného.

I vy jste příroda!

Využíváme sílu přírody od roku 1921.

Využíváme sílu přírody od roku 1921.

Jako průkopník v biodynamickém zemědělství byla Weleda značka zelené krásy dlouho předtím, než se stala módou. Po celá desetiletí zůstáváme věrni našim zásadám, stanovujeme milníky, zlepšujeme náš holistický způsob pěstování a vytváření přírodních, rostlinných léčivých přípravků a kosmetických přípravků. Často se jedná o stejné originální, autentické recepty, které vyživují, doplňují a pečují o tělo a duši.

Obnovujeme lidskou víru v přírodní sílu

Obnovujeme lidskou víru v přírodní sílu

Naše principy jsou založeny na antroposofii Rudolfa Steinera a přesvědčení, že tělo má schopnost se uzdravit, když je podporováno přírodou. Naše produkty s přírodními ingrediencemi poskytují cílenou podporu vlastním procesům těla. Právě tyto procesy dělají Weledu unikátním.

Naše pečlivě vybrané rostliny se superschopnostmi.

Naše pečlivě vybrané rostliny se superschopnostmi.

Například růžový květ s mnoha odrůdami a vůněmi je považován za královnu všech květů. Jedním z nejúčinnějších olejů pro vyhlazení pokožky je divoká růže, nebo krásná vůně růžového damašku která harmonizuje a uvolňuje tělo i duši.

Vítejte v týmu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dozvíte se více o fascinujícím světě Weleda. Prozkoumejte naše biodynamické zahrady, získejte doporučení od našich odborníků na péči o pleť a sledujte nejnovější zprávy a události nejen o firmě Weleda.

Najděte svůj perfektní přírodní produkt.

Firma Weleda pečlivě dohlíží na celý proces od pěstování a sklizně těch nejlepších možných přírodních složek až po pečlivé smíchání do účinných formulací.

Mandlové čisticí mléko

Výjimečně jemný, neparfemovaný způsob, jak vyčistit a obnovit citlivou pokožku.
???global.nreviews.label???
???global.nreviews???
75 ml
299,00Kč

Mandlový pleťový olej

Ta nejlepší péče pro citlivou pleť.
50 ml
399,00Kč

Ovesný regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy

Šetrné péče o poškozené vlasy, která je zanechá hebké a lesklé.
???global.nreviews.label???
???global.nreviews???
190 ml
259,00Kč

Pánský sprchový gel

Stoprocentně přírodní a přímo napěchovaný pulzující energií. Jednoduše stvořený pro náročné muže.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
200 ml
219,00Kč