I VY
JSTE
PŘÍRODA

Všechno, co jsme, má svůj základ v přírodě.

Znáte ten pocit, když jste v přírodě a okamžitě se cítíte lépe? Není divu. Příroda je v nás! Jsme součástí přírody. Sdílíme stejný původ, rosteme, prosperujeme, dýcháme, regenrujeme. Bližší pohled odhalí, že rostliny a lidské bytosti mají mnoho společného.

I vy jste příroda!

Využíváme sílu přírody od roku 1921.

Jako průkopník v biodynamickém zemědělství byla Weleda značka zelené krásy dlouho předtím, než se stala módou. Po celá desetiletí zůstáváme věrni našim zásadám, stanovujeme milníky, zlepšujeme náš holistický způsob pěstování a vytváření přírodních, rostlinných léčivých přípravků a kosmetických přípravků. Často se jedná o stejné originální, autentické recepty, které vyživují, doplňují a pečují o tělo a duši.

Obnovujeme lidskou víru v přírodní sílu

Naše principy jsou založeny na antroposofii Rudolfa Steinera a přesvědčení, že tělo má schopnost se uzdravit, když je podporováno přírodou. Naše produkty s přírodními ingrediencemi poskytují cílenou podporu vlastním procesům těla. Právě tyto procesy dělají Weledu unikátním.

Naše pečlivě vybrané rostliny se superschopnostmi.

Například růžový květ s mnoha odrůdami a vůněmi je považován za královnu všech květů. Jedním z nejúčinnějších olejů pro vyhlazení pokožky je divoká růže, nebo krásná vůně růžového damašku která harmonizuje a uvolňuje tělo i duši.

Najděte svůj perfektní přírodní produkt.

Firma Weleda pečlivě dohlíží na celý proces od pěstování a sklizně těch nejlepších možných přírodních složek až po pečlivé smíchání do účinných formulací.
Výjimečně jemný, neparfemovaný čisticí přípravek pro obnovu citlivé pokožky.
75 ml
289,00Kč
Kup teď
Ta nejlepší péče pro citlivou pleť.
50 ml
399,00Kč
Kup teď
Jemně myje, vyhlazuje povrch vlasů a omezuje jejich lámavost
190 ml
249,00Kč
Kup teď
Certifikovaný 100% přírodní a 100% posilující sprchový gel pro aktivní muže.
200 ml
219,00Kč
Kup teď