Udržitelnost

Tradice a inovace jsou pro společnost Weleda stejně důležité. Jsou základem našeho dlouhodobého závazku ke třem pilířům environmentální, společenské a ekonomické udržitelnosti.

Závazek společnosti Weleda k udržitelnosti

S očekávaným nárůstem světové populace ze sedmi na devět miliard do roku 2050 roste poptávka po ubývajících přírodních zdrojích. Podle antroposofických myšlenek zakladatele společnosti Weleda Rudolfa Steinera musíme udělat vše pro to, abychom podporovali odpovídající život pro všechny v současnosti, aniž bychom ohrozili potřeby budoucích generací.

 

Ve společnosti Weleda se snažíme dosáhnout tohoto cíle ochranou a respektováním našeho životního prostředí a jeho biodiverzity, spravedlivým zacházením se zaměstnanci, partnery a komunitami, jejich spravedlivým odměňováním a budováním etické ekonomiky, která vytváří, nikoliv snižuje hodnotu.

 

Znalosti, které jsme získali z řízení plně udržitelného podnikání po více než 90 let, činí naši značku a naše produkty jedinečnými.  

Jednáme eticky

Jako společensky orientovaná společnost klademe velký důraz na zajištění bezpečnosti, individuálního rozvoje a celkového zdraví zaměstnanců, dodavatelů a partnerů.

Sociální udržitelnost
Blossoms with bee

Splnění naší odpovědnosti

Náš závazek v oblasti životního prostředí pokrývá otázky biodiverzity přes nákup surovin až po využívání přírodních zdrojů a udržitelných obalů.

Environmentální udržitelnost
Vegetal wall at Weleda France, Huningue

Udržitelné podnikání

V udržitelné ekonomice se zdroje Země nevyčerpají rychleji, než je obnovuje příroda. Ziskovost je produktem prosperujících ekosystémů a prosperujících komunit. 

 

Ekonomická udržitelnost

Doporučujeme

Výjimečně jemný, neparfemovaný čisticí přípravek pro obnovu citlivé pokožky.
289,00Kč
Kup teď
Obnovuje a zpevňuje jemnou pokožku kolem očí a rtů.
649,00Kč
Kup teď
Osvěžuje chodidla, má pěstící i deodorační účinky
229,00Kč
Kup teď