Kariéra

Kariéra

Weleda je úspěšná mezinárodní firma se sídlem ve Švýcarsku, zastoupená ve více než 50 zemích celého světa. Od svého založení v roce 1921 vyrábí přírodní léčiva a certifikovanou přírodní a BIO kosmetiku. Její výrobky obnovují, udržují a podporují zdraví člověka. Kvalitou i objemem výroby se řadí k předním světovým výrobcům v uvedené oblasti. Vždy v souladu s člověkem a přírodou již od 1921.

Česká pobočka hledá nového kolegu / kolegyni na pozici

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

pro segment certifikované přírodní a BIO kosmetiky

Tato pozice reportuje: Marketing managerovi

Místo výkonu práce: Praha, zejména pak sídlo společnosti

Náplň práce a oblasti zodpovědností:
• Tvorba online komunikace a obsahu
• Správa webových stránek a e-shopu společnosti
• Práce s Google analytics, Google AdWords, PPC, SEO
• Správa sociálních sítí
• Tvorba digitální strategie spolu s marketingovým managerem
• Sledování nových trendů v oblasti online komunikace
• Vyhodnocování a reporting výsledků jednotlivých kampaní a projektů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Minimálně 2 roky zkušeností v digitálním marketingu v B2B i B2C
• Znalost AJ na dobré komunikativní úrovni
• Dobrá znalost MS Office a nástrojů digitálního marketingu
• Řidičské oprávnění sk. B
• A v neposlední řadě – pozitivní přístup a týmového ducha
• Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
• Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochodu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s tradicí téměř 100 let
• Otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
• Práci se špičkovými ekologickými výrobky
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Sdílení zkušeností a rozvoj v rámci mezinárodních projektů a spolupráce
• 5 týdnů dovolené, stravenky a další benefity

Hlavní pracovní poměr s dobou určitou/neurčitou, dle dohody. Nástup dle dohody.

Motivační dopis společně se strukturovaným životopisem zašlete, prosím, e-mailem na adresu kariera@weleda.cz.

ASISTENT/-KA PRODEJE (Praha)

Hledáme novou posilu do našeho týmu na kamennou prodejnu WELEDA BEAUTY & STORE v Praze.

Práce na DPP plus motivační bonusový systém a pravidelná školení zdarma. Ideální pro milovníky přírodní kosmetiky.

Plusem je zkušenost z obchodu, ale není podmínkou.

Nástup dle dohody.

V případě zájmu kontaktujte vedoucí prodejny a školitelku Weledy Janu Goldbricht na e-mailu: jgoldbricht@weleda.cz

PROMOTÉR/-KA pro celou ČR

Hledáme posily na pozici promotér/-ka (různé akce, veletrhy atd.) na DPP nejen pro Prahu, ale celou ČR.

Zkušenosti s přírodní kosmetikou nejsou podmínkou, důležitý je zájem a ochota se vzdělávat.

Nabízíme motivační bonusový systém, zdarma odborná školení.

ilem na adresu kariera@weleda.cz.