Kariéra

Kariéra

BEAUTY KONZULTANT /- KA PRO WELEDA BEAUTY & STORE

pro segment certifikované přírodní a BIO kosmetiky

Tato pozice reportuje: Commercial Directorovi

Místo výkonu práce: Praha, zejména pak sídlo společnosti

Náplň práce a oblasti zodpovědností:

  • Administrativní a organizační zajištění chodu Weleda Beauty & Store
  • Odborné poradenství a kompletní zákaznická péče ve Weleda Beauty & Store
  • Kosmetická ošetření, organizace a realizace přímo ve Weleda Beauty & Store
  • Vizualizace Weleda Beauty & Store, vystavení produktů, dekorace, příprava a realizace kampaní
  • Zpracování obchodních případů (objednávky, fakturace, komunikace se skladem, obchodními partnery, řešení reklamací atd.)
  • Každodenní kontakt se zákazníky na Weleda Beauty & Store
  • Práce s interními systémy, technické zajištění chodu Weleda Beauty & Store

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Příjemné vystupování a prozákaznická orientace
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
  • Znalost práce s PC a dobrou znalostí práce s MS Office
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou)
  • Znalost trhu kosmetiky a předchozí zkušenost z této oblasti podmínkou
  • Práce na prodejně a znalost administrativních činností spojených s chodem prodejny podmínkou
  • Certifikace kosmetičky výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
  • Práci se špičkovými ekologickými výrobky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další benefity

Hlavní pracovní poměr s dobou určitou/neurčitou, dle dohody. Nástup dle dohody.
Motivační dopis společně se strukturovaným životopisem zašlete, prosím, e-mailem na adresu kariera@weleda.cz.