Kariéra

Kariéra

Weleda je úspěšná mezinárodní firma se sídlem ve Švýcarsku, zastoupená ve více než 50 zemích celého světa. Od svého založení v roce 1921 vyrábí přírodní léčiva a certifikovanou přírodní kosmetiku. Její výrobky obnovují, udržují a podporují zdraví člověka. Kvalitou i objemem výroby se řadí k předním světovým výrobcům v uvedené oblasti. Vždy v souladu s člověkem a přírodou, již od 1921.

Česká pobočka hledá nového kolegu / kolegyni na pozici

Asistent/-ka prodeje / Kosmetická poradkyně / Beauty Consultant

pro segment certifikované přírodní kosmetiky

Tato pozice reportuje: Store manažerovi

Místo výkonu práce: Praha, zejména pak značková prodejna WELEDA Beauty & Store

Náplň práce a oblasti zodpovědností:

  • Odborné poradenství a péče o zákazníky, vč. poskytovaných služeb v salonu
  • Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti
  • Technické a administrativní zajištění chodu prodejny
  • Práce s pokladnou/fakturace, účetním programem aj. interními systémy
  • Zodpovědnost a účast na inventarizaci svěřeného skladu v prodejně
  • Každodenní kontakt s externími partnery společnosti (emailově, telefonicky i osobně)

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, nejlépe obor kosmetička či absolvovaný kurz kosmetička
  • Příjemné a profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci a schopnost samostatného uvažování
  • Pečlivý, zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu
  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
  • Práci se špičkovými ekologickými výrobky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další benefity

Hlavní pracovní poměr s dobou určitou/neurčitou, dle dohody. Nástup ihned nebo dle dohody.

Motivační dopis společně se strukturovaným životopisem zašlete, prosím, e-mailem na adresu kariera@weleda.cz, nejpozději však do 30. dubna 2017.

Z kapacitních důvodů kontaktujeme pouze vybrané uchazeče k pohovoru. Dějeme Vám za pochopení.

Asistent /-ka obchodního oddělení

Tato pozice reportuje: Vedoucímu zákaznického servisu CZ/SK

Místo výkonu práce: Praha, zejména pak sídlo společnosti

  • Administrativní a organizační zajištění chodu obchodního oddělení
  • Zpracování obchodních případů (objednávky, fakturace, komunikace se skladem, obchodními partnery, řešení reklamací atd.)
  • Příprava podkladů či zpracování a vyhodnocení reportů pro obchodní oddělení
  • Práce s interními systémy
  • Spolupráce s kolegy/obchod. partnery v ČR i zahraničí

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, výhodou obchodní zaměřením (není podmínkou)
  • Příjemné vystupování po telefonu a kultivovaný písemný projev
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochodu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
  • Znalost práce s PC a dobrou znalostí práce s MS Office (práce s daty)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou (není podmínkou)