Udržitelnost

Tradice a inovace jsou pro společnost Weleda stejně důležité. Jsou základem našeho dlouhodobého závazku ke třem pilířům environmentální, společenské a ekonomické udržitelnosti.

Závazek společnosti Weleda k udržitelnosti

S očekávaným nárůstem světové populace ze sedmi na devět miliard do roku 2050 roste poptávka po ubývajících přírodních zdrojích. Podle antroposofických myšlenek zakladatele společnosti Weleda Rudolfa Steinera musíme udělat vše pro to, abychom podporovali odpovídající život pro všechny v současnosti, aniž bychom ohrozili potřeby budoucích generací.

 

Ve společnosti Weleda se snažíme dosáhnout tohoto cíle ochranou a respektováním našeho životního prostředí a jeho biodiverzity, spravedlivým zacházením se zaměstnanci, partnery a komunitami, jejich spravedlivým odměňováním a budováním etické ekonomiky, která vytváří, nikoliv snižuje hodnotu.

 

Znalosti, které jsme získali z řízení plně udržitelného podnikání po více než 90 let, činí naši značku a naše produkty jedinečnými.  

Jednáme eticky

Jako společensky orientovaná společnost klademe velký důraz na zajištění bezpečnosti, individuálního rozvoje a celkového zdraví zaměstnanců, dodavatelů a partnerů.

Sociální udržitelnost

Splnění naší odpovědnosti

Náš závazek v oblasti životního prostředí pokrývá otázky biodiverzity přes nákup surovin až po využívání přírodních zdrojů a udržitelných obalů.

Environmentální udržitelnost

Udržitelné podnikání

V udržitelné ekonomice se zdroje Země nevyčerpají rychleji, než je obnovuje příroda. Ziskovost je produktem prosperujících ekosystémů a prosperujících komunit. 

 

Ekonomická udržitelnost

Doporučujeme

Mandlové čisticí mléko

Výjimečně jemný, neparfemovaný způsob, jak vyčistit a obnovit citlivou pokožku.
75 ml
289,00Kč

Pupalkový Anti-age krém na kontury očí a rtů

Jemná péče zpevňující namáhanou pokožku kolem očí a úst.
10 ml
649,00Kč

Balzám na nohy

Osvěží a zjemní unavenou, suchou pokožku nohou.
75 ml
229,00Kč