Pupalka

Pomáhá stimulovat přirozenou obranyschopnost zralé pleti a proces obnovy buněk

Přestože pupalka roste v nepříliš slibné, vyprahlé a udusané půdě, její nádherné květy se rozvinou do plné krásy během pár minut před setměním. Celou noc zůstávají otevřené a ráno s rozbřeskem zlatavě září do krajiny. Pupalka propojuje uplynulý den s tím nadcházejícím.

Unikátní ochránce pokožky

Evening primrose blossom close up

Olej ze semínek pupalky obsahuje vysokou koncentraci esenciální kyseliny linolové, kterých tělo s rostoucím věkem produkuje méně a méně. Obě tyto mastné kyseliny hrají v kůži zásadní roli a jsou absolutně nepostradatelné pro tvorbu kožní bariéry. Pupalkový olej chrání kůži před ztrátou vlhkosti, odstraňuje suché a hrubé plochy a podporuje růst a regeneraci buněk.

Vlastní tempo

V pokročilejším věku ženy často vstupují do fáze reorganizace. Po desetiletí se zaobíraly každodenním životem a naplňovalo je jeho organizování, ale teď začínají hledat nové, mentálně-spirituální dimenze života. Stejně jako se pupalka svými nočními květy osvobodila od typického životního rytmu rostlin, tak se i zralá žena odpoutává od svého předchozího způsobu života a chápe se nově příchozích příležitostí. Důvěřuje svým zkušenostem a intuici a nechává je, aby ji vedly životem jako svéráznou osobnost s vlastní životní rolí a úkoly.

Nová životní fáze

Pro ženu, která vkročila do této životní fáze, je vhodná právě pupalka, jelikož podporuje schopnost pokožky nechat vyniknout její charakter. Pupalka zralé pleti, která může mít sklony k vysoušení, propůjčuje látky stimulující látkovou výměnu a dodává jí jedinečný jas.

Obnovující krém pro denní použití na zralou pleť.
30 ml
649,00Kč
Kup teď
Přírodní celonoční výživa pro zralou ženu.
30 ml
679,00Kč
Kup teď
Ošetří, zpevní a revitalizuje zralou pokožku
30 ml
799,00Kč
Kup teď
Obnovuje a zpevňuje jemnou pokožku kolem očí a rtů.
10 ml
649,00Kč
Kup teď
Svěží, květinový sprchový krém láskyplně vytvořený pro zralou pokožku.
200 ml
239,00Kč
Kup teď
Organický pupalkový olej posílí, zpevní a vyživí zralou pokožku rukou.
50 ml
239,00Kč
Kup teď
Bohatý tělový olej zadržující vlhkost v suché, zralé pokožce
100 ml
499,00Kč
Kup teď
Bohatý tělový olej zadržující vlhkost v suché, zralé pokožce
100 ml
499,00Kč
Kup teď