Pupalka

Pomáhá stimulovat přirozenou obranyschopnost zralé pleti a proces obnovy buněk

Přestože pupalka roste v nepříliš slibné, vyprahlé a udusané půdě, její nádherné květy se rozvinou do plné krásy během pár minut před setměním. Celou noc zůstávají otevřené a ráno s rozbřeskem zlatavě září do krajiny. Pupalka propojuje uplynulý den s tím nadcházejícím.

Unikátní ochránce pokožky

Evening primrose blossom close up

Olej ze semínek pupalky obsahuje vysokou koncentraci esenciální kyseliny linolové, kterých tělo s rostoucím věkem produkuje méně a méně. Obě tyto mastné kyseliny hrají v kůži zásadní roli a jsou absolutně nepostradatelné pro tvorbu kožní bariéry. Pupalkový olej chrání kůži před ztrátou vlhkosti, odstraňuje suché a hrubé plochy a podporuje růst a regeneraci buněk.

Vlastní tempo

V pokročilejším věku ženy často vstupují do fáze reorganizace. Po desetiletí se zaobíraly každodenním životem a naplňovalo je jeho organizování, ale teď začínají hledat nové, mentálně-spirituální dimenze života. Stejně jako se pupalka svými nočními květy osvobodila od typického životního rytmu rostlin, tak se i zralá žena odpoutává od svého předchozího způsobu života a chápe se nově příchozích příležitostí. Důvěřuje svým zkušenostem a intuici a nechává je, aby ji vedly životem jako svéráznou osobnost s vlastní životní rolí a úkoly.

Nová životní fáze

Pro ženu, která vkročila do této životní fáze, je vhodná právě pupalka, jelikož podporuje schopnost pokožky nechat vyniknout její charakter. Pupalka zralé pleti, která může mít sklony k vysoušení, propůjčuje látky stimulující látkovou výměnu a dodává jí jedinečný jas.

Obnovující krém ke každodennímu použití vhodný zejména pro zralou pleť.
30 ml
649,00Kč
Kup teď
Intenzivní noční péče pro zralou pokožku.
30 ml
679,00Kč
Kup teď
Lehká esence s neuvěřitelnou silou – zpevňuje, zjemňuje a revitalizuje pleť.
30 ml
799,00Kč
Kup teď
Jemná péče zpevňující namáhanou pokožku kolem očí a úst.
10 ml
649,00Kč
Kup teď
Květinový sprchový krém s láskou vytvořený pro zralou pokožku
200 ml
239,00Kč
Kup teď
Organický pupalkový olej posílí, zpevní a vyživí zralou pokožku rukou.
50 ml
239,00Kč
Kup teď
Bohatý tělový olej zadržující vlhkost v suché, zralé pokožce
100 ml
499,00Kč
Kup teď
Revitalizuje pokožku a zvyšuje její elasticitu
200 ml
499,00Kč
Kup teď