Proso

Tento vyživující zázrak udržuje vlasy a pokožku hlavy zdravé

Zapomenuté vyživující vlastnosti prosa byly znovu objeveny a získaly zpět své čestné místo v péči o vlasy a pokožku hlavy. Proso pochází z horkých oblastí, kde jeho dlouhá, štíhlá a hladká stébla tyčící se k nebi absorbují sluneční paprsky, vzduch a extrémní horko. V přírodě vystavení takto intenzivnímu světlu a suchému vzduchu obvykle způsobuje chřadnutí, ale proso se před vysycháním chrání speciální vrstvou kyseliny křemičité, která je nejvíc nápadná v obalu zrna. Tato ochranná vrstva propůjčuje prosu neobyčejnou sílu a vytrvalost.

Síla z přírody

Antroposofický přístup se zaměřuje na zachovávání zdraví a právě podle tohoto principu proso působí na zdraví našich vlasů. Minerály a stopové prvky jako křemík, železo a hořčík jsou pro naše tělo stejně důležité jako pro proso – jsou stavebními prvky kůže, hlasů a kloubů.

Pro zdravý začátek

Zdravé vlasy – bez ohledu na věk, pohlaví, barvu či hustotu – se vyznačují silnou skladbou, přirozeným leskem a snadným rozčesáváním, protože obsah vlhkosti a mazu je v rovnováze. Pokud jsou naše vlasy zdravé, proso podpoří jejich obranyschopnost a strukturu. Zdravé vlasy se přirozeně lesknou, protože mají hladkou kutikulu, která dobře odráží světlo. Výtažek z prosných plev také podporuje odolnost vlasů a udržuje vlasy i pokožku hlavy zdravé. Proto ho používáme v našem šampónu.

Vyživující šampon s prosem pro normální vlasy

Jemně čistí a udržuje přirozený lesk
190 ml
249,00Kč