Oves

Vyživující a posilující účinky, které zanechávají vaše vlasy hladké a lesklé

Podle lidové moudrosti dodává oves sílu. Když nadejde čas sklizně, oves – pocházející z oblastí se severským podnebím – je poslední plodina, která se z polí sklidí, aby načerpal a uložil ve svých zrnech co nejvíce slunečního světla, vzduchu a tepla. Pro životní energii ovsa je velmi důležitý element vody. Díky svému silnému kořenovému systému a dlouhé době strávené na poli tato rostlina z půdy absorbuje obrovské množství vody a s ní v tekuté formě přijímá cenný oxid křemičitý. V porovnání s ostatními obilovinami je intenzivní schopnost ovsa vstřebávat a kombinovat oba extrémy, teplo i vodu, naprosto unikátní. Tento proces je předpokladem všech nutričních a metabolických procesů v živém organismu a oves v něm opravdu vyniká.

Specialita ovsa

Voda ovsem proudí s daleko vyšší intenzitou než například pšenicí nebo prosem, a právě proto je oves unikátní. Vysoké množství kyseliny křemičité, fosforu a železa na minerální bázi je přenášeno do dozrávajících ovesných klasů.

Oves pro suché a poškozené vlasy

Přírodní látky obsažené ve výtažku z ovsa mohou být využity pro obnovu normální struktury vlasu a pokožky hlavy. Oves vlasy ozdravuje a podporuje jejich primární funkci, což je zahřívání, ochrana a obalení lidského organismu. Pokud je struktura hlasu poškozená a dochází k vysychání, aktivní látky obsažené v ovsu pomáhají zamezit lámavosti vlasů a třepení konečků tím, že vyhladí vlasovou kutikulu. Když je povrch vlasu zacelený a krásně hladký, dobře odráží světlo. Výsledkem jsou přirozeně zářivé, leské a hladké vlasy.

Ovesný regenerační šampon pro suché a poškozené vlasy

Jemně myje, vyhlazuje povrch vlasů a omezuje jejich lámavost
190 ml
249,00Kč

Ovesný regenerační kondicionér

Pro suché a poškozené vlasy. Zlepšuje pružnost, odolnost a lesk.
200 ml
289,00Kč

Ovesná regenerační kúra

Intenzivně vyživuje a hydratuje bez zatížení
150 ml
289,00Kč