Divoká růže

Nezkrotná krása v harmonii se sílou

Královna květin, ambasadorka lásky, symbol krásy a čistoty

Žádná květina není tak nekonečně fascinující jako růže

Není divu, že růže je mezi ostatními květinami takřka legendou - i starověcí Babyloňané pěstovali růže a vyráběli z jejich okvětních plátků vonné masti. V Číně se růže pěstovaly na terasovitých políčcích, protože jejich regenerační účinky byly už tehdy Číňanům dobře známé. V dobách císaře Karla Velikého lidé používali okvětní plátky růže na kloktání nebo do ozdravných koupelí, zatímco destilace vzácného růžového oleje byla pravděpodobně vyvinuta v Persii. Esenciální olej z růže byl vždy považován za extrémně cenný a jeho produkce byla – a stále je – nesmírně finančně náročná. Na výrobu jednoho litru růžového oleje jsou potřeba tři miliony květů. Dnes existuje asi 150 druhů divoké růže, z nichž téměř dvě třetiny pochází z Asie, a nespočet variant a vůní.

Rovnováha mezi krásou a sílou

Skryté vlastnosti růže jsou stejně důležité jako její krása – a nejsilnější účinky mají divoké odrůdy. Divoká růže umí udržovat rovnováhu mezi sametovou hebkostí a sílou i mezi požadavky a přizpůsobivostí. Pěstěné růže svou vitalitu a harmonii demonstrují bezchybnou krásou a okouzlující vůní, zatímco divoká růže si svoji životní energii uchovává hluboko uvnitř a rozvíjí v sobě látky, které dávají vzniknout vzácnému oleji ze semen rosa mosqueta.

Olej ze semen Rosa mosqueta pro vyhlazenou pleť

Za pomoci trnů růže sama nad sebou drží opratě a brání vlastní snaze se rozrůstat. Tímto způsobem dosahuje vnitřní rovnováhy. Vnitřní harmonii promítá do svého ovoce, šípků, a jejich semínek. I naše pokožka těží z rovnováhy divoké růže. Olej ze semen rosa mosqueta pokožku zklidňuje a vyhlazuje, zatímco vůně damascénské růže harmonizuje náladu.

 

Divokou odrůdu rosa mosqueta a olej z jejích šípků používáme v naší růžové řadě péče o obličej a tělo. Olej ze semen rosa mosqueta je jedním z nejúčinnějších olejů pro vyhlazení pokožky. Po 30. roku života, když se naše pokožka začne vysoušet a má stále víc požadavků, nám síla produktů s růží může účinně pomoci.

Růžový vyhlazující denní krém

Účinná péče o pleť po třicítce chránící ji před prvními známkami stárnutí.
30 ml
489,00Kč

Růžový vyhlazující noční krém

Bohatý noční krém, který dodá pleti živiny a zanechá ji hedvábně jemnou.
30 ml
519,00Kč

Růžový vyhlazující hydratační krém

Šetrný hydratační krém ideální pro pleť po třicítce, která potřebuje ochránit a zjemnit první vrásky.
1 Hodnocení
30 ml
489,00Kč

Růžový harmonizující sprchový krém

Delikátní vůně růží v jemném mycím krému.
20 ml
59,00Kč
Vyprodáno

Růžový pěsticí olej

Intenzivní hydratace se vzácným růžovým olejem
100 ml
439,00Kč

Růžové pěsticí tělové mléko

Lehké květinové mléko pro zjemnění normální až suché pokožky.
1 Hodnocení
200 ml
399,00Kč
Vyprodáno

Růžový deodorant

Květinově ženská vůně pro celodenní svěžest.
100 ml
379,00Kč