TAJEMSTVÍ
VĚČNÉ
KRÁSY.

Vylepšete svou každodenní péči proti vráskám čistě přírodní směsí, které dodávají sílu ty nejúčinnější rostlinné oleje.

Zpevňující pleťová řada s granátovým jablkem ohlašuje nový přírůstek. Připravte se na intenzivní výživu i posílení pleti věku navzdory! Nový zpevňující pleťový olej je kombinací osmi vzácných organických olejů, každý z nich byl pečlivě vybrán na základě několika kritérií – schopnosti obnovit buňky, intenzitě vyživit pokožku a ochránit ji vůči vnějšímu znečištěnému prostředí. Při pravidelné aplikaci pomáhá redukovat vrásky a vypnout pleť, které navíc dodává ztracený jas. Pleťový olej můžete použít samostatně jako intenzivní péči nebo pár kapek smíchat se zpevňujícím denním krém Granátové jablko od Weledy.
ČISTÝ
PŘÍRODNÍ
MAXIMÁLNÍ
EFEKT

Jedna jediná kapka, osm tajemství péče o pleť

Jedna jediná kapka, osm tajemství péče o pleť

Výrobky určené pro péči o pleť vyvíjíme už od roku 1921 a nyní přišel čas všechny naše zkušenosti přenést do intenzivního ošetření, které vaší pokožce pomůže cítit se i vypadat mladší. To hlavní tajemství jsme si vypůjčili od přírody: osm vzácných rostlinných olejů a dalších přírodních ingrediencí se stalo základem tohoto intenzivního 100 % přírodního složení. Vaše rutina v péči o pleť se tak posune na další úroveň!

  • Zpevňuje pokožku a redukuje vrásky **

  • Intenzivně vyživuje *

  • Výsledkem je zářící, nemastící se pleť *

  • 100 % přírodní, přičemž 90 % surovin je organického původu

*Spotřebitelská studie zahrnující 48 žen, které používaly Zpevňující olej z granátového jablka Weleda dvakrát denně po dobu jednoho týdne
**Dermatologický test s 30 jedinci používající Zpevňující olej z granátového jablka Weleda dvakrát denně po dobu čtyř týdnů

Jedinečné spojení těch nejsilnějších tajemství přírody

Zpevňující pleťový olej granátové jablko si dokáže poradit i s hlubšími vráskami. Objevte vzácné ingredience pocházející pouze a jen z přírody, které stojí za touto unikátní recepturou:

Olej ze semen granátového jablka

Námi nejopěvovanější olej, který vyniká svými antioxidačním vlastnostmi, lisujeme za studena ze semen granátového jablka.

Avokádový olej

Avokádový olej, lisovaný za studena z dužiny ovoce, je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy – zlepšuje její bariérové funkce a zároveň podporuje její regeneraci.

Makadamiový olej

Makadamiový olej je svým složením bohatým na mastné kyseliny velmi podobný lidské pokožce. Kůže ho dobře vstřebává a je po jeho aplikaci vláčná a hebká.

Meruňkový olej

Lehký, snadno vstřebatelný meruňkový olej, který získáváme lisováním jader, zanechává pokožku jemnou a hladkou.

Arganový olej

Antioxidační arganový olej napomáhá obnově buněk. Jeho lehká textura se navíc snadno vstřebává a zanechává na pokožce hedvábný pocit.

Sezamový olej

Sezamový olej jsme vybrali pro jeho schopnost chránit pokožku před vnějšími vlivy. Zároveň reguluje rovnováhu hydratace v kůži a podporuje její obranné funkce.

Jojobový olej

Snadno vstřebatelný jojobový olej má podstatný vliv na pružnost a hebkost kůže, aniž by ji zahalil do mastného filmu.

Olej ze semen slunečnice

Zbytečně opomíjený, velmi účinný olej prospívající zejména suché a citlivé pokožce. Kůže ho ocení pro schopnost udržet hydrataci v rovnováze a podporu bariérové funkce pleti.

Naučte svou pokožku, jak se bránit vlivu přibývajících let

Nový zpevňující pleťový olej doplňuje řadu s granátovým jablkem o intenzivní kúru, která vaší pokožce přináší tolik potřebnou péči.

Granátové jablko zpevňující pleťový olej

Pro viditelně jemnější a rozzářenou pleť.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
30 ml
749,00Kč

Granátové jablko zpevňující denní krém

Intenzivní péče o zralou pleť po čtyřicítce, která ji chrání a regeneruje.
30 ml
579,00Kč

Granátové jablko zpevňující oční krém

Speciální péče vytvořená přímo na míru citlivé pokožce kolem očí.
10 ml
579,00Kč

Granátové jablko zpevňující noční krém

Pořádná dávka noční regenerace vhodná pro pleť po čtyřicítce. Bohatá textura chrání buňky před volnými radikály a tím přispívá k jejímu zdravému a mladistvému vzhledu.
30 ml
599,00Kč

Granátové jablko zpevňující sérum

Intenzivní sérum, které zpevňuje pleť a zároveň ji chrání před působením vnějších vlivů.
???global.nreviews.label???
???global.nreviews???
30 ml
649,00Kč

Zpevňující obličejový olej se stane součástí vašeho rituálu!

Jeho aplikace je snadná a využití multifunkční. Můžete ho používat samostatně nebo přidat pár kapek do vašeho oblíbeného pleťového krému.

Sólový umělec

Sólový umělec

Zpevňující pleťový olej zlepšuje odolnost kůže. Stačí pár kapek zahřát v dlaních a poté je vmasírovat do odlíčené, a ještě vlhké pokožky. Aplikujte kdykoliv bude potřeba, ideálně ráno a večer.

Skutečný týmový hráč

Skutečný týmový hráč

Bezesporu máte svůj oblíbený hydratační krém. Nebojte se posunout vaši každodenní péči o pleť na další úroveň – stačí přidat pár kapek Zpevňujícího pleťového oleje a užít si účinky námi pečlivě vybraných ingrediencí.

Každodenní pleťový ochránce

Každodenní pleťový ochránce

Život ve městě má spoustu výhod, může být ale také poněkud stresující, obzvlášť pak pro naši pokožku. Znečištěný vzduch, smog a prach si často vybírají daň v podobě rychlejšího stárnutí kůže. Náš zpevňující pleťový olej zlepšuje obranyschopnost pokožky, chrání ji před volnými radikály a něžně o ni pečuje tak, aby zůstala hebká a zářivá.

Zjisti více

Víte, jak nejlépe používat pleťové oleje?

Osvojte si blahodárný rituál péče o pokožku!

Zjisti více

Jak mohou rostlinné oleje prospět naší pokožce?

Čistě přírodní oleje, které poskytnou naší pleti pořádnou dávku výživy.

Zjisti více

Jak chránit pokožku před negativními dopady znečištěného ovzduší, které má na svědomí převážně smog?

Znečištěné městské ovzduší útočí na naši pokožku.

Zjisti více

Návod na zklidňující masáž obličeje.

Dopřejte si klidnou a uklidňující masáž obličeje.

Zjisti více