POKOŽCE DÍTĚTĚ
BYCHOM MĚLI,
VĚNOVAT
ZVLÁŠTNÍ POZORNOST

ŠTĚSTÍ JE LÁSKA A PÉČE

Kůže novorozence a kojence je přibližně 5x tenčí než pokožka dospělého člověka a ještě neplní funkci ochranné vrstvy, kterou se stane až mnohem později. Látky nanesené na kůži se vstřebávají prakticky beze zbytku a přecházejí bezprostředně do krevního oběhu. Stopy toxických látek, které mohou být případně obsaženy v kosmetických produktech pro děti, bezprostředně zatěžují vyvíjející se dětský organismus.
OPRAVDOVÍ HRDINOVÉ
POCHÁZÍ
Z PŘÍRODY

Maminkami nejdoporučovanější dětská kosmetika v ČR!

Výzkumy prokázaly, že dětská Měsíčková péče Weleda se zařadila do povědomí maminek a stala se tak nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky. Nemalý podíl na tom má i poměr mezi cenou a kvalitou.

Inspirováno matkou přírodou
vytvořeno za pomocí porodních asistentek

Každá surovina použitá k výrobě kteréhokoli měsíčkového přípravku prochází u Weledy přísnou kontrolou a má tzv. lékopisnou kvalitu, tj. kvalitu předepsanou pro výrobu léčiv. Tato kosmetika neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, syntetická barviva ani parfémy.
Mýdlo tvořené extrakty z měsíčku a heřmánku.
139,00Kč
Kup teď
Pomáhá zklidnit, utišit a uvolnit děťátko po aktivním dnu.
299,00Kč
Kup teď
Pečuje o pokožku a chrání ji v oblasti plenek.
75 ml
199,00Kč
Kup teď
Organický kojenecký olej pro jemnou pokožku kojenců.
200 ml
299,00Kč
Kup teď

#weledababy

Měsíček lékařský jako léčivá bylina má dlouhou historii. U nás se užíval od pradávna v lidovém léčitelství. Jeho příznivé terapeutické účinky jsou výsledkem součinnosti mnoha látek