Péče o dutinu ústní

Dutina ústní je bránou do našeho těla. V ní se bezprostředně setkává vnější svět se světem lidského organismu. Ústy vnímáme kvalitu přijaté potravy: její chuť, konzistenci, tvar, teplotu. Zároveň zde dochází k prvním krokům její proměny, jejího trávení. Vedle toho nás ústa bezprostředně zpravují o stavu našeho organismu. Povlak na jazyku, nepříj...

Dutina ústní je bránou do našeho těla. V ní se bezprostředně setkává vnější svět se světem lidského organismu. Ústy vnímáme kvalitu přijaté potravy: její chuť, konzistenci, tvar, teplotu. Zároveň zde dochází k prvním krokům její proměny, jejího trávení. Vedle toho nás ústa bezprostředně zpravují o stavu našeho organismu. Povlak na jazyku, nepříjemná chuť v ústech, přecitlivělá sliznice dutiny ústní a dásní nás upozorňují, že něco není v pořádku. Pocit čistoty a svěžesti nám naopak dodávají sebejistotu. A nakonec - ústa jsou i místem, kde se rodí řeč. Jimi se náš vnitřní, duševní svět sděluje okolnímu světu. Proto si ústa zaslouží naši péči a pozornost.

Zubní pasty a Ústní voda Weleda byly vyvinuté ve spolupráci se zubními lékaři.

Obsahují přírodní látky pro zdravou péči o dutinu ústní. Neobsahují pěnotvorné látky (tenzidy), ani umělá sladidla. Jako ostatní přípravky Weleda neobsahují syntetické konzervační, aromatické či barvící látky. Svěží chuť dodávají zubním pastám Weleda přírodní éterické oleje. Přípravky péče o chrup a dutinu ústní od Weledy slouží k udržení a posílení zdravých zubů, dásní, sliznice dutiny ústní i ústní mikroflory.

Zobrazit více

Péče o dutinu ústní Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek