Šťávy, sirupy a dietetika

BIO Sirupy a BIO šťávy od Weledy, to je přírodní a příjemný způsob, jak zásobit tělo důležitými vitamíny a látkami podporujícími vitalitu. Všechny použité rostliny a suroviny se vyznačují mimořádným obsahem hodnotných a zdraví prospěšných látek. Šťávy, sirupy a ostatní dietetika od Weledy mají vysoký obsah vitamínů, ovocných kyselin, přírodních ...

BIO Sirupy a BIO šťávy od Weledy, to je přírodní a příjemný způsob, jak zásobit tělo důležitými vitamíny a látkami podporujícími vitalitu. Všechny použité rostliny a suroviny se vyznačují mimořádným obsahem hodnotných a zdraví prospěšných látek. Šťávy, sirupy a ostatní dietetika od Weledy mají vysoký obsah vitamínů, ovocných kyselin, přírodních aromatických látek, olejů, minerálů a stopových prvků stejně jako dalších bioaktivních látek.

Elixíry od Weledy dělíme do dvou hlavních skupin: na šťávy, které neobsahují žádný cukr, a na slazené zahuštěné sirupy, obohacené nerafinovaným biocukrem, resp. medem.
Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z těchto výrobků, použití je obdobné: lze je pít ředěné s vodou, čajem nebo i jiným nápojem a lze jimi též ochutit tvaroh, jogurt či müsli. Neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva, aromata ani sladidla.

Zobrazit více

Šťávy, sirupy a dietetika Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek