Tělová péče

Během každodenních aktivit naše energie proudí směrem ven. Pro účinnou regeneraci je důležité najít si čas pro naslouchání sebe sama. Přípravky Weleda pro péči o tělo napomáhají vytvářet ostrůvky klidu v našem každodenním životě, chvilky relaxace a harmonie.

Tělová péče Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Péče o ruce a nohy

  Vaše ruce a nohy si zaslouží zvláštní pozornost - přitom právě je často odbýváme. Dopřejte jim péči, kterou si zaslouží s přírodními produkty Weleda určenými přímo pro péči o ně.

  Náš TIP: Dopřejte svým rukám regenerační kúru! Večer do nich vmasírujte hojné množství Skinfoodu (Univerzálního výživného krému), potom si natáhněte bavlněné rukavice a nechte působit přes noc. Výsledkem jsou hebké a sametové ruce.

 • Masážní a tělové oleje

  V rostlinných olejích, které Weleda získává ze zralých semen a plodů rostlin, je uloženo teplo slunečního svitu. Tuto kvalitu tepla předávají čisté rostlinné oleje lidskému organismu. Rostlinné oleje jsou příbuzné tukům lidské pokožky a optimálně doplňují její funkce. Jsou propustné a nezabraňují pokožce volně dýchat. Podporují tvorbu ochranného filmu pokožky i vytvoření zdravé tepelné ochrany těla.

  Základem masážních a tělových olejů Weleda jsou vysoce kvalitní čisté rostlinné oleje, které byly doplněny pouze výtažky z léčivých rostlin se specifickými účinky a směsí přírodních éterických olejů. Právě éterické oleje zde hrají důležitou roli: díky jejich obsahu oleje Weleda stimulují nejen pokožku, nýbrž i tkáň a svalstvo. Jemné, příjemně sladěné vůně člověka potěší na těle i duši.

  Při použití olejů Weleda k masáži pocítíte účinek na celý organismus. Před masáží nejdříve zahřejte trochu oleje v dlaních a teprve poté jej rovoměrně rozetřete po celém těle.

  Pokud oleje Weleda použijete k péči o pokožku těla, smíchejte nejdříve v dlani trochu oleje s trochou teplé vody, popř. nanášejte olej po koupání či sprše na ještě vlhkou pokožku – oleje se pak snadněji roztírají, rychleji se vstřebají a nezanechají na pokožce mastný film.

 • Tělová mléka

  Pro přirozeně krásnou pokožku

  Tělová mléka Weleda příjemně pěstí Vaši pokožku a inspirují smysly. Obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci plných energie a účinných látek. Tato stimulující kompozice v sobě spojuje dvojí účinek: pěsticí oleje a rostlinné výtažky podporují přirozené funkce pokožky a upevňují její zdraví, éterické oleje dodávají přípravkům jemnou vůni a blahodárně působí na celý organismus. Navozují pocity relaxace, harmonie, uvolnění a osvěžení.

  Tělová mléka Weleda jsou ideální pro každodenní péči o pokožku. Díky speciálnímu složení se lehce nanášejí a rychle vstřebávají. Při pravidelné péči se můžete těšit z plnohodnotně ošetřené a zdravé pokožky. Přípravky jsou vyvinuté z nejčistších dostupných přírodních surovin. Neobsahují žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

 • Sprchové krémy

  Sprchové krémy Weleda pokožku velmi jemně a šetrně čistí. Navíc ji díky obsahu čistých rostlinných olejů již během sprchování pěstí. Vysoce kvalitní oleje dodávají pokožce chybějící tuk, udržují její přirozenou vlhkost a chrání ji před vysušením.

  Směsi pravých éterických olejů propůjčují každému ze sprchových krémů Weleda jedinečnou vůni: citrusy osvěží, rakytník navodí pocit dobré nálady a růže příjemně zharmonizuje.

  Jemné sprchové krémy Weleda neobsahují žádné syntetické konzervanty, barviva či syntetickou parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

  Náš tip: při sprchování dávejte pozor na teplotu vody. Přiliš teplá voda vysušuje pokožku a oslabuje pojivovou tkáň.

 • Přísady do koupele

  Každá koupel nabízí pozitivní účinky balneoterapie a aromaterapie v bezpečném a příjemném prostředí domova. Cenné éterické oleje mají pozitivní účinky na celý organismus prostřednictvím kůže a čichu. Koupele Weleda nevytvářejí pěnu, protože neobsahují tenzidy škodící životnímu prostředí i ochranným vrstvám pokožky. Vhodné též k hydromasáži.

 • Rostlinná mýdla

  Základem všech mýdel od Weledy jsou čisté rostlinné oleje. Hodnotné výtažky z léčivých rostlin a přírodní éterické oleje dodávají těmto mýdlům vynikající pěstící vlastnosti i charakteristickou vůni: ušlechtilá růže, jemný kosatec, kořenitá rozmarýna i zklidňující měsíček. Látky přirozeně obsažené v těchto rostlinách zajišťují mimořádnou šetrnost k pokožce. Tato mýdla se výborně hodí i pro velmi citlivou pleť.

 • Mandlová péče na citlivou pokožku

  Nepříjemné pnutí, zarudlá pleť či přesušená místa. Citlivá pokožka občas potrápila každého z nás. Počet lidí s citlivou pletí kvůli náročnému životnímu stylu, stresu a množství dalších faktorů roste. Také proto Weleda představuje novou Mandlovou tělovou péči pro citlivou pokožku celého těla.

  Mandlový olej je svými vlastnostmi ideální pro citlivou pokožku a Weleda ho již s úspěchem využívá v pleťové péči či dalších výrobcích. Weleda mandlový olej v BIO kvalitě získává z družstva Manan ze Španělské Valencie. Každý rok se zde vyrobí přibližně 30 tun mandlového oleje. V tomto projektu se Weleda snaží o šetrné využívání cenných vodních zdrojů.

  Mandlová pleťová a tělová péče má čistě přírodní složení a v kombinaci s jedinečnými technologiemi výroby, které probíhají ve zcela sterilním prostředí, představuje dokonalé řešení problémů citlivé pleti.

 • Granátové jablko tělová péče

  Tělová péče se vzácným olejem ze semen granátového jablka vyživuje pokožku do hloubky, má regenerační a antioxidační účinky. Udržuje pokožku sametově hebkou. Granátové jablko je tradiční plodina pěstovaná po tisíce let na blízkém východě, v Indii a na pobřeží Středozemního moře. Weleda věnovala mnoho let výzkumu účinků tohoto ovoce a jeho semen na pokožku. 

  Granátová jablka získává Weleda v jižním Turecku, kde vytvořila partnerský projekt s továrnou na zpracování oleje a zhruba stovkou tamních drobných farmářů. Díky podpoře trvale udržitelných zemědělských metod, garantovanému odběru a stabilním cenám se podařilo podstatně zvýšit kvalitu tohoto oleje. Základem fair trade projektu v Turecku jsou malé rodinné farmy s 10 až 25 hektary tradičně pěstovaných granátových jabloní. Stovka farmářů tu pro Weledu produkuje zhruba 2 tuny vysoce kvalitního BIO oleje ze semínek granátového jablka na celkové ploše asi tisíce hektarů.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky