Růžová pleťová péče

Růžová pleťová péče pro první vrásky

Osobnost se nikdy neukazuje tak působivě a mnohostranně jako ve Vašem obličeji. Když je Vaše pleť svěží, přijímá vnitřní i vnější podněty a umí je zpracovávat, vytváří Vaši jedinečnou krásu. Po 30. roce věku se už na pleti začínají objevovat první vrásky. Proto potřebuje zejména intenzivní podporu vitality a ...

Růžová pleťová péče pro první vrásky

Osobnost se nikdy neukazuje tak působivě a mnohostranně jako ve Vašem obličeji. Když je Vaše pleť svěží, přijímá vnitřní i vnější podněty a umí je zpracovávat, vytváří Vaši jedinečnou krásu. Po 30. roce věku se už na pleti začínají objevovat první vrásky. Proto potřebuje zejména intenzivní podporu vitality a stimulaci přirozených regeneračních procesů.

Specifickým potřebám takové pleti přesně odpovídá Růžová pleťová péče Weleda. Základem této kosmetické řady je exkluzivní olej ze semen růže Rosa Moschata, která roste v ekologicky nedotčených oblastech na úpatí And v Chile. Tento olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které dokáží redukovat projevy stárnutí a účinně jim předcházet. Lehce se vstřebává do kůže a má dlouhodobý zklidňující, regenerační a tonizující účinek.

Přípravky řady Růžová vyhlazující pleťová péče obsahují pouze čisté přírodní suroviny a jsou nositeli certifikátu NATRUE.

Zobrazit více

Růžová pleťová péče Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek